Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Po awarii zasilania komputer zaczął zacinać się chwilę po włączeniu.

RE: Po awarii zasilania komputer zaczął zacinać się chwilę po włączeniu.
Wejdź w menedżer zasobów podczas tej zmuły i zaobserwuj, czy jakiś proces nie zużywa nadmiernie.dysku, pamięci lub procesora.
 System operacyjny: android Przeglądarka: firefox
RE: Po awarii zasilania komputer zaczął zacinać się chwilę po włączeniu.
No spróbowałem jeszcze włączać i wyłączać komputer(tak z 5-6 razy to zrobiłem pod rząd) i teraz nie zaciął się ani razu, już sam nwm co o tym sądzić, nawet jak coś zrobię, to ciężko będzie sprawdzić czy podziałało jak te zacinanie się jest tak rzadkie.A no i w menedżerze zadań to wykorzystanie podzespołów jest raczej normalne, ram z włączonym chrome tak z 3/8gb, cpu tak skacze 0-5% ,czasem do 10% skoczy, dyski są tak przeważnie po 0%,ewentualnie pare %, grafika max pare %, zwykle tak 0-2 %, ta ścina zdarzała się tak jak pisałem 10-15 sekund po uruchomieniu pulpitu i jeśli chodził te 20 sekund to już potem się nie zaciął.A po włączeniu kompa te wykorzystanie podzespołów w menedżerze zadań było podobne co teraz.I też to nie była żadna "zmuła' tylko po prostu komp się zaciął na dobre że nie dało się ruszać myszką i nie reagował na to co na klawiaturze wciskałem.Dopiero reset przyciskiem pomógł
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne