Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Po formacie brak internetu, jak mam go ponownie zainstalować?

Po formacie brak internetu, jak mam go ponownie zainstalować?
witam mam problem
Sformatowałem kompa i teraz nie mogę się podłączyć do internetu i tu pytanie co trzeba zrobić by działał ????
z góry dziękuje z pomoc

Przypominam o poprawnym tytułowaniu wątku (Patrz: http://forum.pcformat.pl/thread-30324-po...#pid244059 ). Umiesz używać słownika? W każdym wyrazie błąd zrobiłeś... !
/zegarek
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: po formacie niewiem jak podloczyc sie do neta
Zainstaluj sterowniki do internetu, i programy do połączenia.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: po formacie niewiem jak podloczyc sie do neta
(07.01.2010, 20:03)off-line napisał(a): Zainstaluj sterowniki do internetu, i programy do połączenia.

A skąd pewnosc ze nie ma zwykłej karty sieciowej, juz zainstalowanej przez sam system i ze potrzebuje jakis programow i sterownikow?

-- Powiedz mi kolego, jak masz dostarczany ten internet? Masz to podłączone tak ze :

1. Wtyk RJ45 - taki na pstryczek do karty sieciowej?
2. Wtyk RP-SMA - taki wkręcany do karty sieciowej?

Jesli ten 1 to musisz we własciwosciach swojej karty sieciowej ustawic w Protokołach TCP/IP:
adres IP
maske
brame
DNSy
gdyż dostawca nie daje Ci tego po DHCP. Musisz to ręcznie wpisac. Znajdziesz te dane na umowie. Bynajmniej tak powinno byc.

Jesli natomiast masz opcje nr 2. To powinienes zainstalowac program do obsługi karty, znależć swój SSID - siec i byc moze tez wpisać adresacje tak jak wyżej z ręki - a to znów powinno byc na umowie.

Wiec?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak zainstalować internet po formaciejak podłączyć internet po formaciejak podlaczyc internet po formaciepodłączenie internetu po formacie jak zainstalowac internet po formaciejak zrobić internet po formaciepo formacie nie mam internetuco zrobic gdy po formacie nie ma internetupo formacie nie ma internetubrak internetu po formacie