Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Po wgraniu systemu nie ma wifi i nie działa Windows Update

Po wgraniu systemu nie ma wifi i nie działa Windows Update
Witam, mam taki problem z laptopem mojej siostry, wgrałem mu system windows 7 i nie mam wifi.

Wiec może opisze co i jak, a wiec wygląda to tak.
Wgrałem system od nowa bo muliło tego kompa, po wgraniu prawie wszystko było tak jak być powinno, oczywiście brakowało sterowników to karty graficznej i sieciowej, ale to standardOczko wgrałem sterowniki do grafiki i wziołem, sie za stery do karty sieciowej bo komp nie wykrywał sieci bezprzewodowej WiFi, w takim wypadku zawsze na moim lapku wgrywałem stery z Windowsa Update ale niestety, mimo że włączyłem wyszukiwanie aktualizacji i zostawiłem to wyszukiwanie na całą noc, niestety jak sie obudziłem to dalej pisało trwa wyszukiwanie aktualizacji co mnie bardzo zdziwiło bo po takim czasie (nawet szybciej) na moim laptopie juz dawno aktualizacje były a tu zonk, próbowałem różnych sposobów jakie znalazłem w necie (a było tego sporo) i nic nie pomogło, windows update dalej nie działa, ciągle pisze ,,trwa wyszukiwanie aktualizacji''. Postanowiłem ze pobiorę sterowniki z internetu i je zainstaluje by było to wifi, niestety nie wiem jakie to powinny byc stery ponieważ nie mam jak sprawdzić, a to dlatego ze naklejki co zazwyczaj sa na lapku, sa zdrapane, patrzyłem pod spód lapka ale tam znowu jest wszystko wytarte, wchodziłem tez do panel sterowania/system ale tam nic nie pisze kąkretnego co mogło by mi pomoc w doborze odpowiedniego sterownika. Pomimo WIELU,WIELU prób ściągania różnych sterów, i różnych programów do naprawienia Windowsa Update, wchodziłem nawet w takie miejsca jak: START/SERVICES.MSC i nic nie pomogło, ciągle nie ma wifi ani nie działa windows update. JESLI KTOŚ Z WAS MA JAKIŚ POMYSŁ JAK NAPRAWIĆ WU I CO ZROBIĆ BY BYŁO WI-FI BYŁ BYM BAAAAAARDZO WDZIECZNY. Ja juz nie mam pomysłów jak to zrobić. PROSZĘ O POMOC.

MARKA TEGO LAPTOPA TO: Samsung RV515
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Po wgraniu systemu nie ma wifi i nie działa Windows Update
Teraz jesteś podłączony do sieci przez kabel jak rozumiem?

Do wyszukania sterowników do karty wifi wykorzystać możesz narzędzie IObit driver booster.

Z aktualizacjami to trochę ciężka sprawa będzie. Zastanów się nad tym, czy masz na to czas i czy warto. Może szybciej będzie po prostu to wyłączyć.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
RE: Po wgraniu systemu nie ma wifi i nie działa Windows Update
Jupi Stary, jesteś poprostu super, jadna odpowiedz i odrazu wifi hula jak ta lala dzięki wielkie za ta super odpowiedz, jedna odp. i konkretna. Jeszcze raz dzieki.  Jupi

Ta aplikacja jest chyba o wiele lepsza niz Windows Update.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne