Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pobieranie Framework

RE: Pobieranie Framework
Czy to będzie wersja darmowa?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Nie, nie ma wersji darmowej. Ty uaktualniając system asystentem, możliwe że spowodujesz akceptację swojego klucza licencyjnego. Dlatego mówiłem abyś tak spróbował. Będzie to tylko aktualizacja systemu.
Jeśli w jakimś przypadku stało by się że klucz nie zostanie zaakceptowany, to system będzie działać normalnie, z ograniczeniem, nie będzie np. można ustawić tapety, będzie znak wodny na ekranie, system może się sam czasem zamykać.
Nie mniej i na to znajdziemy radę, można kupić tanio klucz do systemu.
Nie mniej spróbuj aktualizować, ja ostatnio starego łapka aktualizowałem z Windows 7 do Win 10 i klucz aktywacyjny został zaakceptowany przez Win 10 bez problemu. Także do dzieła. Pobierz tego asystenta aktualizacji i uruchom.

I jeszcze jedna ważna informacja, uaktualniając system w ten sposób możesz go potem odinstalować i przywrócić Windows 7 przez okres dwóch tygodni, gdyby coś nemranie Ci nie działało bardziej, były by inne problemy.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Dziękuję za dotychczasowe informacje.
Biorąc pod uwagę moją "znajomość" komputera, rezygnuję z Windows 10 i pozostane na tym co mam.
Ostatnio po włączeniu laptopa ukazuje się taka informacja:
"Błąd profilu. Niektóre funkcje mogą być nedostępne. Wystąpił błąd."
O co tu chodzi???
No to źle, ja jednak zalecam aktualizację,zalecam aby na to poświęcić trochę czasu, wprawić się i nauczyć czegoś, to nie jest trudne, a nauczysz się czegoś.
Twój profil został uszkodzony w systemie, nie wiem dlaczego,co robiłeś że tak się stało. Teraz tak, na początek spróbuj Przywracania Systemu do punktu kiedy było wszystko OK. Tu oczywiście jeśli masz taki punkt. Inaczej trzeba będzie założyć nowy profil, ewentualnie spróbować go naprawić. Puki co spróbuj przywracanie systemu do punktu wstecz.

https://support.microsoft.com/pl-pl/wind...6777ecd14e
"spróbuj Przywracania Systemu"
Zrobiłem to i narazie ta informacja się nie ukazuje.
Dziękuję!
Nie ma za co. Pozdrawiam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne