Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Podkręcanie pamięci karty graficznej GF 8600M GS 256MB w Laptopie - jak?

Podkręcanie pamięci karty graficznej GF 8600M GS 256MB w Laptopie - jak?
Mam kartę graficzną w Laptopie Ge Force 8600M GS 256MB. Wiem że da się ją "podkręcić" do 512MB. Jak to wygląda (skąd wezme te kolejne 256MB dla karty???)???. JAK TO ZROBIĆ??? Wesoły
Proszę o odpowiedź, ponieważ niedługo wyjdzie CRYSIS i chcę aby działał mi na zalecanych Beer
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Podkręcanie pamięci w karcie graficznej.
~Anonim napisał(a):Mam kartę graficzną w Laptopie Ge Force 8600M GS 256MB. Wiem że da się ją "podkręcić" do 512MB. Jak to wygląda (skąd wezme te kolejne 256MB dla karty???)???. JAK TO ZROBIĆ??? Wesoły
Proszę o odpowiedź, ponieważ niedługo wyjdzie CRYSIS i chcę aby działał mi na zalecanych Beer

Po pierwsze do karty nie dodasz już ramu Język Można jedynie podkręcić zegary
Po drugie to na tej karcie nie odpalisz nawet Crysisa Język
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
może uda się dodać z biosu, ale to nic nie da ... na crysisa nie licz, a grafikę można próbować kręcić zegary przez ATi Tools
Odpale ponieważ mam DirectX 10 i 256MB. Jest to dobra karta, ponieważ Gothic III działa mi bez problemów na ZALECANYCH. A kartę musi dać się podkręcić ponieważ na opakowaniu jest napisane: "512MB turbo cache".
A pozatym sprzedawca mi powiedział że się da a nie powiedział jak.... Szkoda...
~Anonim napisał(a):Odpale ponieważ mam DirectX 10 i 256MB. Jest to dobra karta, ponieważ Gothic III działa mi bez problemów na ZALECANYCH. A kartę musi dać się podkręcić ponieważ na opakowaniu jest napisane: "512MB turbo cache".
A pozatym sprzedawca mi powiedział że się da a nie powiedział jak.... Szkoda...

Co z tego że masz skoro karta słabiutkaKwaśny Były testy to 8800GTS miał 6-7fps Język Gothic to nie Crysis Wpieniony
Ma bardzo podobne wymagania..., ale nie ważne... Moje pytanie to "jak to zrobić", a nie "dobra, czy zła karta"...
No tak sie nie chwal że pograsz sobie w Crysisa skoro i tak nie pograsz Hahaha No raczej zrobić tak sie nie daKwaśny

PS. Skoro 8800 sobie nie radzi w DX10 to co ma powiedzieć słabszy 8600 Chytry
Crysis pójdzie nawet na moim drugim kompie z 7900, a na 8600 to już kosmos - zalecane....!!!
~Anonim napisał(a):Crysis pójdzie nawet na moim drugim kompie z 7900, a na 8600 to już kosmos - zalecane....!!!

Zrozum że nie Wpieniony 8800 sobie nie radzi a 8600 słabszy i sobie lepiej będzie radził?? Z 7900 tym bardziej sobie nie pograsz Wpieniony Zrozum to, proszę Czerwony
Ok na zalecanych może nie ale na MEDIUM spokojnie... i nie mów że nie bo CRYSIS ma 256MB wymagań średnich...
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
laptop z kartą graficzną gf 8600gsjak podkręcić karte graficzną z 256 do 512jak podkręcić karte graficzną żeby gothic 3 działałjak podkręcić 8600 gsjak podkrecic pc żeby crysis działałjak podkrecic geforce 8600m gsjak podkrecic 8600 gsgf 8600m parametrygeforce 8600m gs zmiana z 256 na 512podkrecanie karty graficznej dodajac pamiec