Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Podłączanie 3 monitorów do kart graficznej, pomocy!

Podłączanie 3 monitorów do kart graficznej, pomocy!
Witam
chciałbym podłączyć 3 monitory do karty graficznej MSI hd7950 3Gb, problem jest tym że 2 z nich mają wyjscia VGA/D-SUB a jeden ma hdmi/DVI. Wejścia do karty graficznej to 1xHDMI 2xminiDP 1x Dvi, zastanawiam się jak to podłączyć czy była by możliwość, 1 monitor hdmi przejściówka na miniDP i do karty, 2(monitor vga) przejściówka na dvi i do kart , 3 (monitor vga) przejściówka na dvi i z dvi na hdmi? czy to bedzie dzialać ? czy jest inna możliwość? Prosze o pomocWesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Podłączanie 3 monitorów do kart graficznej, pomocy!
Powinno działać, lecz mam wątpliwości co do możliwości podłączenia monitora 3.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Na pewno będzie działać HDMI - miniDP i DVI - D-Sub. Opcja trzecia nie zadziała, musiałbyś kupić konwerter HDMI - VGA, który nie jest tani.
Też tak podejrzewałem odnośnie do 3 monitora, konwerter odpada bo za te pieniądze kupie sobie nowy monitor z wyjsciami hdmi Wesoły ciekawi mnie czy zadziałało by podłączenie DVI z wyjściem 2x DVI, czy przypadkiem nie działało by to ? czy to bd raczej tylko duplikacja ekranu?
To bedzie tylko duplikacja obrazu.
 Przeglądarka: opera
jak chcesz w opcjach karty masz jeszcze "HydraGrid" więc jeśli masz zamiar wyświetlać "małe okna" możesz podłączyć 2 monitory i zastosować siatkę ja mam w sumie 8 ekranów "8 siatek", no ale to tylko małe
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
(26.11.2013, 08:58)Q4RR napisał(a): jak chcesz w opcjach karty masz jeszcze "HydraGrid"

Własnie nie mam w opcjach Wesoły moja karta graficzna ma opcje eyefinity, kupie tę przejściówkę i spróbuje zrobić coś na zwór tego co proponujesz Wesoły Efekty opisze wkrótce
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
karta na 3 monitory