Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pogaduszki X

RE: Pogaduszki X
Dawid, ja się tak zastanawiam tylko, bo jestem na forum ze sporymi przerwami od mniej więcej 2008 roku. Ja dobrze wiem jakie Ty brednie sadziłeś od początku kiedy tu tylko przyszedłem. Początkowo myślałem, że jest tak jak mówisz, że się na Ciebie uwzięli, ale w przeciągu lat tak obserwowałem co Ty chłopie wyprawiasz. Słuchaj, ja nie wymagam od Ciebie, żebyś Kasparowa w szachy ogrywał, ale wiesz z czego się bierze niechęć innych do Ciebie? Mogę w sumie mówić za siebie, ale podejrzewam, że spora część tych rzeczy pokryje się z innymi. Dla mnie człowiek, który nie potrafi zrozumieć ironii, albo łapie o nią taki ból tylnej części ciała, że w całej Cz-wie Cię słychać, jest raczej mało interesującym rozmówcą. Ale mówię, nie musisz być wybitnie inteligentny, żeby takim humorem operować, nie chcesz się w nim obracać, ok, ja to rozumiem. Tylko w takim razie dlaczego nie starasz się być chociaż miły i fajny w obejściu? Chłopie, masz prawie 30 lat, a zachowujesz się momentami jak dziecko. Ty w sumie jesteś takie duże dziecko, a nawet powiedziałbym, że masochistyczne zapędy się u Ciebie rozwinęły. Narzekasz, że wszyscy po Tobie jadą, a sam niejednokrotnie już doświadczyłem od Ciebie strasznie pogardliwego traktowania, ale i tak przychodzisz tu na wątki gdzie ewidentnie cisną z Ciebie między wierszami, uważając, że ktoś Cię tu bierze na poważnie. Zmienisz kiedyś zachowanie, czy to raczej walka z wiatrakami?

P.S. Dlaczego przekręcasz mój nick i awatar xD
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
(20.11.2018, 11:32)dawidsab napisał(a): Bo "ten" nie jest Duchem Świętym, nie umie czytać w myślach i musi mieć wszystko czarno na białym klarowną polszczyzną napisane, żeby nie musiał się domyślać, o co chodzi autorowi, tylko, żeby z tekstu to jasno wynikało Wpieniony .

Ale to już Twój problem, nie nasz. Jeżeli problem występuje tylko u Ciebie, to nie z nami jest coś nie tak, a z Tobą.

Atup: Po pierwsze hipokryzja. Po drugie nie zmieni się, skoro przez ostatnie 10 lat jedyne co się zmieniło, to jego wiek. Po trzecie, jeśli ktoś się wzoruje na kiepskim, to nie liczyłbym na to, że zachce się rozwijać dla samego siebie. Po czwarte, jak się jest pępkiem świata dla rodziców, to potem jest taki efekt, że przez 30 lat życia, człowiek zatrzymuje się na etapie 5 latka. Po piąte, jak się przebywa tylko w gronie dwóch i tych samych osób bez spotykania się z innymi, to co się dziwić, że ktoś nie ma totalnie pojęcia o tym, co jest dobre, a co złe oraz jak się zachowywać w stosunku do innych.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
(20.11.2018, 11:44)basdiwad napisał(a): P.S. Dlaczego przekręcasz mój nick i awatar xD

Bo ma znajomości w redakcji i mu wszystko wolno na tym forum? Drapanie
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
(19.11.2018, 10:11)krzysiek1993 napisał(a): Najważniejsze jest czytanie ze zrozumieniem, co się podpisuję i komu, Ty tego nie umiesz, więc się nie nadajesz.

Regulaminu fotosika do dziś nie przeczytałeś.... Ściana

1. Znasz może ideę muzeum? Oczy
Do muzeum przychodzisz i OGLĄDASZ obrazy (tylko i wyłącznie).
Do muzeum nie zabierasz skanera i nie skanujesz obrazów, a później nie drukujesz i nie zanosisz do innego muzeum.
Na tej samej zasadzie udostępniam swoje zdjęcia.  DO OGLĄDANIA, NIE DO ROZPOWSZECHNIANIA.

2. Z tego co widzę, to zarówno Ty jak i "ptrick" macie po ok. 24 - 25 lat.
A więc jesteście młodsi ode mnie.
A w życiu już tak jest ustalona hierarchia, że młodszy musi słuchać starszego i się mu podporządkować.
Tak więc ja (jako osoba starsza) nie mam obowiązku Was słuchać - młodziki Jęzor .

(20.11.2018, 11:44)basdiwad napisał(a): Dawid, ja się tak zastanawiam tylko, bo jestem na forum ze sporymi przerwami od mniej więcej 2008 roku...

P.S. Dlaczego przekręcasz mój nick i awatar xD

No właśnie.  Ja jestem stale od 2006 roku, więc jestem tu dłużej od Ciebie.

P.S. Ja nie przekręcam Twojego nick'a i awatara.
Byłem tu pierwszy i jako pierwszy miałem taki nick i awatar Jęzor .
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Dawidzie, taka hierarchia o której mówisz nie istnieje. Istniała kiedyś, ale w obecnych czasach jest już dawno zapomniana. Zresztą, czemu mamy się słuchać głupszego? Szczerbol I nadal, nikogo nie interesuje to, co sobie myślisz. Sam osobiście zaakceptowałeś regulamin fotosika, czyli wyraziłeś zgodę na to, by ktokolwiek mógł wykorzystywać to, co tam wrzucasz. Możesz sobie mówić co chcesz, ale obowiązuje Ciebie regulamin serwisu. To samo jest w forumkiem.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
A fotosik to muzeum? Co Ty pieprz....

Ja mam się Ciebie słuchać? Że co? To ty jestes na moim utrzymaniu, z moich podatków, więc szanuj takie osoby jak ja.
Zacznij zarabianie online, już dziś - dołącz do mojego zespołu OMEGA BEST Oczko

https://omega.best/register/TEVGVA==/krzysiek1993
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
ptrick: Może Ty nie wyznajesz żadnego etosu (systemu wartości moralnych), oprócz zasady, że "wszystkie chwyty dozwolone". 
Otóż nie! Nie wszystkie chwyty dozwolone.
Nie będę Wam robił kolejnego wykładu z zachowań, bo wiem, że pod tym względem, to do Was nic nie dociera, ale niezależnie od tego co Ty tam sobie uważasz prawda jest taka, że niektóre zasady obowiązują od wieków aż do teraz.
A ta (nazwana umownie) hierarchia, to po prostu kindersztuba czy savoir-vivre.
Obowiązuje ZAWSZE (wczoraj, dziś, jutro i za 100 lat), WSZĘDZIE (w tramwaju, autobusie, taksówce, restauracji, w Internecie, w szkole, w kinie, w teatrze, kawiarni, itp.) i KAŻDEGO (Ciebie, mnie, Twoją mamę, tatę, córkę, syna, brata, siostrę, wujka, ciotkę, stryjka, szwagra, a nawet stryjecznego wuja szwagra Twojej drugiej żony Język .
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Dawidzie, mam do czynienia codziennie z większą ilością osób, niż Ty miałeś przez całe swoje życie prawdopodobnie. Wiem dużo lepiej od Ciebie, jakie zasady obecnie panują w świecie. Wiek nie ma znaczenia, każdego niezależnie od wieku, powinieneś traktować na równi ze sobą. To, że jesteś starszy, nie znaczy że masz większą wiedzę, doświadczenie czy w ogóle jesteś ważniejszy. Gdybyś przebywał z ludźmi różnym wieku, to byś to wiedział.

I odczep się od mojego systemu moralnego, bo jest dużo lepszy od Twojego. Ja przynajmniej nie obrażam innych, jednocześnie usprawiedliwiając siebie za robienie tego samego.
(20.11.2018, 13:29)dawidsab napisał(a): P.S. Ja nie przekręcam Twojego nick'a i awatara.
Byłem tu pierwszy i jako pierwszy miałem taki nick i awatar Jęzor .

To że jesteś tu dłużej, to w sumie przykre z pewnego punktu widzenia. A to, że jesteś pierwszy, to nic nie znaczy, ja jestem drugi, a pamiętaj, że na przykład Jan Paweł 2 był też drugi, a był lepszy od Jana Pawła 1
Toś mu pojechał teraz. Szczerbol
Zacznij zarabianie online, już dziś - dołącz do mojego zespołu OMEGA BEST Oczko

https://omega.best/register/TEVGVA==/krzysiek1993
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne