Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pogaduszki XI

RE: Pogaduszki XI
Nie ukrywam, że mam wkład w powstanie tej ramki. Dowody wdzięczności przyjmuję we wszystkich walutach poza wenezuelską.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Powiesz coś więcej na ten temat?
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Numer konta albo adres PayPal podam na PW Wesoły

A tak na serio: na innych forach są osobne belki dla ex modów czy aktywnie działających użytkowników. Oczywiście chodziło mi o graficzną belkę pod nickiem, ale na to trzeba poczekać. W każdym razie - nowy admin jest wyjątkowo skory do współpracy, ta ramka została zrobiona na drugi dzień.
(25.08.2019, 15:36)wojownikhaha napisał(a): Numer konta albo adres PayPal podam na PW Wesoły

To dziękuję. Szczerbol
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
(25.08.2019, 15:36)wojownikhaha napisał(a): W każdym razie - nowy admin jest wyjątkowo skory do współpracy, ta ramka została zrobiona na drugi dzień.

Mam nadzieję że będzie równie chętnie współpracować z Dawidem. Przecież nie chcemy się z nim pożegnać.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
W ogóle widać, że admin w końcu coś robi. :D Nie dość, że zagląda do pogaduszek to i do innych losowych wątków. Nie raz widziałem, że albo coś usuwał, albo poprawiał jakiś post kogoś. Bardzo pozytywnie.
(25.08.2019, 16:17)Bodzio Chomik napisał(a): Mam nadzieję że będzie równie chętnie współpracować z Dawidem. Przecież nie chcemy się z nim pożegnać.
Z tym może być różnie. Od początku kariery nowego admina Dawid dostał od niego 25% ostrzeżeń i bana na tydzień. Mówiąc krótko: jest absolutnie bezlitosny.
A ile trwa kariera nowego admina?
Półtora miesiąca.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
(25.08.2019, 01:24)Bodzio Chomik napisał(a): Ktoś wspominał coś o tym, że nie widać Śmietniska. Odpowiadam: dziwne, u mnie działa.

(25.08.2019, 11:22)krzyh95 napisał(a): U mnie go nie ma.

U mnie też go nie ma  Oczy
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: