Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Połączenie TV z PC (problem z kartą sieciową)

Połączenie TV z PC (problem z kartą sieciową)
Cześć,
Chciałem dziś połączyć TV (Samsung QE55Q70RAT) i mój PC bezprzewodowo tak, żeby móc obejrzeć ekran swojego komputera na TV. Niestety gdy wchodzę w opcję Connect nie widzę swojego telewizora a jedynie informację "Your PC or mobile device doesn't support Miracast, so it can't project wiressly".
Przeszedłem przez tutorial https://linkd.pl/p7emm. Wyszło na to, że karta sieciowa powinna obsługiwać połączenie bezprzewodowe. Zmieniłem wszystko oprócz trzeciego punktu (Solution 3: Check if Wireless Mode Selection is set to Auto), gdyż nie mam takiej opcji na swoim tanim adapterze wifi (TP-LINK TL-WN722N). Czytałem o Miracastach z Google'a, ale nie widzę w tym sensu, bo TV mam dobry i nie potrzebuję takich wodotrysków z 300zł.
Chciałbym jedynie podłączyć komputer do TV, żeby oglądać mecze Wesoły

Pomożecie?
Łukasz
Hey,
Wszedłem do cmd i wpisałem netsh wlan show driver. Widzę tam: Wireless Display Supported: No (Graphics Driver: Yes, Wi-Fi Driver: No). Wygląda na to, że mój adapter Wifi nie obsluguje Miracastu. Czy polecicie jakiś adapter, który go obsługuje?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne