Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pomoc w złożeniu PC (gry)

RE: Pomoc w złożeniu PC (gry)
Wiem, 4GB aby W7 pracował na poziomie jest minimalną ilością. Ale jak mówie, XP to tandeta, mam wystarczająco dobry sprzęt aby wycisnąć z niego co się da. A i tak strasznie się dławi w porównianiu do W7.
W7 nawet na moim Athlonie 2500+ + GF 7600GS chodził lepiej niż XP.

np. załóżmy taką sytuacje, gram w "coś" i nagle gra się zacina. Pisze brak odpowiedzi itd... Na XP to można z 5min spędzić zanim przywróci system do normalnego działania. Szybciej było by zrestartować niż czekać na zakończenie aplikacji. Na W7 po prostu klikasz zakończ teraz, i dosłownie z kliknięciem, może 1sek. opóźnienie i program jest już wyłączony. Potem tylko pisze że program został nie właściwie zamknięty itede itepe...

Nawet sam dostęp do "Komputer" aka "Mój komputer" jest o wiele szybszy. Szybciej się przemieszcza pomiędzy plikami. Wiem że to głównie zadanie dysku, ale jak miałem zainstalowanego XP to tak szybko nie było. Nawet gdy włączam opere na xp to czekam jakieś 2-3sek. zanim się uruchomi. Na W7 włącza się rownocześnie z kliknięciem.
Na XP instalowałem COD4 jednocześnie miałem włączone skanowanie systemu i chciałem sobie posurfować po necie... nic z tego Wesoły Zbyt monotonne aby czekać na załadowanie się opery, później przewijanie rolką w dół i w górę. Tak jak bym nie miał sterowników do k.g..

Lepiej aby autor już teraz zainstalował W7 z w/w powodów ale też dlatego aby się przyzwyczaił.
Zwijam manatki. Żegnam!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
RE: Pomoc w złożeniu PC (gry)
Dziękuję wszystkim za pomoc, komputer już zamówiony ;]
 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne