Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pomoc w znalezieniu laptopa za około 2500

Pomoc w znalezieniu laptopa za około 2500
Witam, jako, że po długim czasie rozważań wreszcie zdecydowałem, ze kupuje laptopa, a nie komputer stacjonarny, chciałbym uzyskać poradę w kilku kwestiach. przede wszystkim chciałbym spytać jaki laptop mam kupić, by byc z niego zadowolonym.

1. Cena laptopa: 2200, nawet do 2600, ale to górna granica.
2. Matryca około 15 cali
3. Laptop będzie służył do tego co zawsze: internet, filmy, muzyka, ale przede wszystkim i o to się tu rozchodzi, żeby mógł przez jak najdłuższy czas uciągnąć najnowsze gry.
4. System musi byc i najlepiej Windows 7
5. "Czy zwracasz uwagę na wykonanie oraz kulturę pracy(głośność/temperatury)?"
- nie, to nie jest aż tak mocno ważne.

Dodatkowo, poza wszelkimi rozważaniami chciałbym zapytać ile około kosztowałby laptop, który na co najmniej średnich ustawieniach pociągnąłby nie Wiedźmina 3, wiem, ze jest to ciężkie do ustalenia, gdyż jeszcze nie wyszedł, ale może ktoś by sie podjął próby oszacowanie tego.

Pozdrawiam
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Pomoc w znalezieniu laptopa za około 2500
Znajdzie się z Windows 8 - Lenovo Y580 - http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/5736672#from1215
[Obrazek: zk90.png]
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbook...bhtml#opis

Tu masz z systemem, nortonem i gra. 99zl wiecej niz twoj max budzet ale warto. Jest napisane ze nie ma na stronie ale jak przegladasz obecnosc owego laptopa w miastach i roznych sklepach Euro to jest wszedzie.
Dzieki za szybkie odpowiedzi, jest to jeden z laptopów, które sam wstepnie brałem pod uwagę, teraz utwierdziliście mnie w przekonaniu, jednak mam jeszcze pytanie co do wersji ze strony euro, mianowicie czy dla przykładu Battlefield 3 pójdzie na jakich ustawieniach, detalach?

Aj, jeszcze jedno, troche offtop, ale jak wygląda sprawa ze starszymi grami na 8? dla przykładu Call of Juarez, Wiedźmin, czy można je bez problemu instalować bez żadnych ubytków później w graniu?
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeFo...859.0.html

Zjedz na dol, masz fps na najnizszych, srednich, wysokich i ultra ustawieniach roznych gier Wesoły
Dzięki wielkie

Jednak moja druga obawa nie została rozwiana, czy starsze gry będę kompatybilne z 8? Gdyż w niektóre gry nie grałem nigdy u siebie, a mimo że są troche starsze i tak bardzo bym chciał pograć, np. Wiedźmina pierwsza część. Bo słyszałem, ze niektóre niestety nie działają dobrze(Np. Max Payne 1 i 2, Diablo II). Z góry dzięki za odpowiedź
Sorry za podbicie, ale zaniepokoiła mnie jedna rzecz, mianowicie w wielu recenzjach tego laptopa jest zwrócona uwaga na wysokie(powyżej 50 stopni) temperatury dysku twardego, oraz wolny tez jego odczyt. Czy mam się czym obawiać, gdyz jak wspomniałem wcześniej, laptop będzie w miare czesto uzywamy do gier, co szczerze nie wiem czy wpływa na temperatury dysku Wesoły
Nie masz się czym obawiać, a jeśli faktycznie dysk będzie ci za wolny to w przyszłości można zainwestować w ssd msata

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
laptop do około 2500