Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pomóżcie, proszę - BIOSTAR TF560 A2+

RE: Pomóżcie, proszę - BIOSTAR TF560 A2+
No tak, MSI K9N ultra to dobry wybór, jednak nie spodziewaj się że osiągniesz na niej HTT na poziomie gwarantowanego przez producenta - do 425 Krzywy Ja mam starszego brata tej płyty i powiem, że spisuję się bardzo dobrze, choć ubolewam - biorąc obecnie pod uwagę jej możliwośći OC - że nie kupiłem wersji DiamondKwaśny Ech...Potrzebowałbym właśnie magistrali HTT na poziomie 300mhzKwaśny A mój k8n Neo-F wyciągnie jedynie ok 260mhz...

K9N Ultra na AM2 wygląda obiecująco, choć przyznam że ta magistrala HTT 425 jest dość naciągana, zważywszy na sam fakt grzania się płyty Krzywy To samo przez się wyklucza tak wysoki poziom HTT, no, ale nie twierdzę, że z nowych chłodzeniem mobo nie da sobie rady Lol2
K9N Ultra jest naprawdę warta swojej ceny - nowy cooler na chipset i będzie cacy...(choć zamontowane chłodzenie pasywne)
Jeśli natomiast chodzi o stabilność płyty, zapewniam, że nie zawiedziesz się na niej, nawet po wysokim OC. Mój procek na k8n chodzi pierwszorzędnie na 3,0Ghz bez podnoszenia napięcia (przy HTT 250) Wesoły Może jakby się postarał to z moim wysokim mnożnkiem - x12 - wydusiłbym z tego procka na tej płycie HTT 260 i było by naprawdę cacy.

Ogółnie - MSI K9N za tę cenę jak najbardziej do poleceniaOczko Choć...sam polecałbym wersję Diamond - tyle że cena naturalnie wyższa Krzywy Może ktoś z "przejezdnych" poleci koledze coś na AM2 ?
Pozdrawiam !

EDIT:
Co do samego BIOS'u, to naprawdę powiem, że jest w nim dostęp do KAŻDEJ ważnej, bądź przydatnej opcji podczas OC - odnosząc się do mojego K8N, naprawdę muszę przyznać, to BIOS to jeden z bardziej jasnych i przyjaznych BIOS'ów dla fana OC z jakim przyszło mi pracować Wesoły A miałem okazję ścierać się z Asusem (któego mam na drugim kompie), Gigabyte, DFI, Epox, Abit no i obecnie MSI Wesoły
[Obrazek: is10.png]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: avant
RE: Pomóżcie, proszę - BIOSTAR TF560 A2+
Jutro po południu będę miał już tą płytę MSI K9N Ultra. Poskładam komputer i napiszę, co dało mi się"wycisnąć" ze swojego sprzętu.
Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
biostar tf560 a2+ opinieprzestawione taktowanie w biosie komputer nie wstajeustawienia biosa biostar