Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Poradnik do HD Tune- czy istnieje taki?

Poradnik do HD Tune- czy istnieje taki?
Witam!
Chciałbym móc poznać całkowicie program wymieniony w tytule. Zależy mi na opisaniu całej zakładki Health, i kiedy pomiary są dobre, a kiedy nie. Niestety Wujek Google mnie zawiódł zatem pytam się tutaj.
Pozdrawiam,
Misiek
Wiem, że tam jesteście. Czuję was. Wiem, że się boicie. Boicie się nas. Boicie się zmian. Nie znam przyszłości. Nie powiem wam, jak to się skończy. Ale powiem wam, jak się zacznie. Odłożę słuchawkę i pokażę ludziom to, co przed nimi ukrywaliście. Świat bez was. Świat nie kontrolowany, bez granic i nakazów. Świat, w którym wszystko jest możliwe. Co się stanie potem, to już zależy od was.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: chrome
RE: Poradnik do HD Tune- czy istnieje taki?
Doprawdy?
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Oj słabo szukasz kolego :

http://dyski.cdrinfo.pl/artykuly/smart/strona3.php atrybuty SMART z opisem po polsku
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Szukałem pod zupełnie innymi hasłami. W każdym razie dzięki za linki.
Wiem, że tam jesteście. Czuję was. Wiem, że się boicie. Boicie się nas. Boicie się zmian. Nie znam przyszłości. Nie powiem wam, jak to się skończy. Ale powiem wam, jak się zacznie. Odłożę słuchawkę i pokażę ludziom to, co przed nimi ukrywaliście. Świat bez was. Świat nie kontrolowany, bez granic i nakazów. Świat, w którym wszystko jest możliwe. Co się stanie potem, to już zależy od was.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
hd tune poradnikhdtune poradnikwszystko o hd tune