Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portale z nowinkami programistycznymi.

Portale z nowinkami programistycznymi.
Witam
Chciałbym się dowiedzieć z jakich portali z nowinkami i artykułami ze sfery programowania korzystacie. Szukałem jakiegoś porządnego portalu w rodzaju PCLab lub interii z nowymi technologiami ale były to rzadko aktualizowane lub całkowicie zamarłe strony internetowe. Ktoś ma jakiś ulubiony portal skąd czerpie informacje? Szukam tytułów Polskich oraz Angielskich.
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
RE: Portale z nowinkami programistycznymi.
Jeśli chodzi o programowanie to jest wiele portali, głównie bardzo wyspecjalizowanych.

Są joboardy w stylu JustJoinIT, BulldogJob czy NoFluffJobs, w których można znaleźć informacje o ofertach pracy, statystyki i sporo informacji HRowych. Są też "artykuły" o systemach kontroli wersji czy językach programowania ale poziom jest z reguły na bardzo niskim poziomie zaawansowania, często można odnieść wrażenie że to sklejka z Wikipedii.

Są portale o bezpieczeństwie, takie jak Sekurak i Niebezpiecznik.pl, nie jestem ekspertem od bezpieczeństwa więc nie umiem dobrze ocenić ich poziomu ale jak na moją wiedzę czysto programistyczną ich poziom jest w zupełności zadowalający.

Jeśli chodzi o takie portale o szerokim zakresie poruszanych tematów to raczej nie ma ich zbyt wiele na przyzwoitym poziomie. A przynajmniej ja żadnego nie znam. Za to ciekawym narzędziem do łowienia takich newsów bywa LinkedIn, o ile masz odpowiednie kontakty dodane.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Poradnik Google dla Webmasterów może?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Może wystarczy: https://www.computerworld.pl/
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne