Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Praca po filologii angielskiej

Praca po filologii angielskiej
Często się mówi, że teraz angielski jest wszędzie potrzebny a wręcz wymagany, ale w praktyce wygląda to trochę inaczej. Ja nie wyobrażam siebie jako nauczyciela, po prostu nie odpowiada mi fakt, że z reguły gdy próbuje się przekazać wiedzę - uczniowie czy to w podst. czy gimn. zazwyczaj nie przywiązują do tego wagi, osobiście mam taki charakter i uraz do tego, także raczej stanowcze "nie". Chyba, że tyczyć się to ma posady nauczycielskiej na studiach, to co innego. Zatem mam do was drodzy pytanie. Jaką pracę waszym zdaniem można podjąć po skończeniu filologii angielskiej lub mgr. z tejże dziedziny? Lub jakie kursy lub certyfikaty trzebabyło by zrobić aby się o jakieś inne stanowiska ubiegać? Może dochodzić do tego także inny kierunek studiów np. ekonomia jeśli zachodziłaby taka konieczność. Mnie interesowałaby jakaś praca np. w firmie, jako tłumacz handlowy a raczej nie brnę w stronę nauczyciela. Jaka jest wasza opinia i wasz propozycje na ten temat? Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Praca po filologii angielskiej
A co jeśli chodzi o nauczyciela na jakichś kursach w szkole językowej? Ludzie idąc na taki kurs są raczej nastawieni na zdobywanie wiedzy, a i zarobki muszą być wysokie patrząc po cenach takich kursów Język
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Praca po filologii angielskiej
Tak, ale nie jest to raczej praca stała, zależy to od masowości klientów - ich liczby po prostu. Taka sama sytuacja jest na studiach, gdzie ludzie w większości przypadków są także nastawieni na naukę a nie bimbanie i wku.... nauczycieli jak to ma miejsce w podstawówkach i gimnazjach. Komfort uczenia jest zupełnie inną bajką, nawet sami wykładowcy tak mówią. Tyle, że trzeba mieć w tytule mgr Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
praca po filologii angielskiejpraca w anglii po filologii angielskiejile zarabia magister filologii angielskiejpraca dla mgr filologii angielskiejmagister filologii angielskiejnie mam pracy po filologi angielskiejmagister filologii angielskiej pracajaka magisterka po filologii angielskiejjak zarobic po filologi angile zarabia magister filologii angielskiej na uczelni