Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem Cod2

Problem Cod2
Witam.
Nie bede mowil trzy potrzy od czego zaczac pierwszy post na nowym forum bo wiem z doswiadczenia ze to popedza enzymy zaladkowe do ... sami wiecze czego.
Mianowcie Mam problem z grą Call of Duty 2
Zainstalowałem grę wszystko ładnie pięknie włączam single playera działą multi za to nie. Sądząc że spowodowane jest to brakiem patchu sciagnelem wersje 1.2.Zainstalowalem szczesliwy z mysla o graniu , lecz niestety niedziala.Byla jeszcze jedna szansa patch 1.3. Równiez zrobilem to samo co z patchem 1.2 i zresztą tak samo sie stalo. Wywala z gry i nie moge wlaczyc single playera. Reinstal robiony kilka(nascie) razyi za kazdym razem to samo. Jezeli ktos by wiedzial cos o tym prosilbym o natychmiastową pomoc. Z góry dziękuje a zarazem pozdrawiam. Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Problem Cod2
Albo kup originalnego Calla albo trzeba pogłówkować ... :D
1. reinstal gry - grasz na singlu
2. szukaj scrackowanych serwerów aby grać w multi - tylko w odpowiedniej wersji
3.http://www.epcgaming.com/epcgaming_v2/servers2.php?gameid=25
4. skopiuj adres IP serwera, wciśnij znaczek tyldy "~" i wpisz "connect ctrl+v" i naciśnij enter
5. have a nice funBeer
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: myie2
RE: Problem Cod2
Mianowicie mam oryginalnego cd keya. Po spatchowaniu wiem z doswiadczenia ze mp uruchamia sie bez plyty i mozna grac ile wlezie. Jedynia sprawia klopot owy crash.Marcelussimus jak pisalem gra wogole nie chce sie wlaczyc. Czy wiecie co mozna z tym zrobic. Iz nie polega tu na zrobieniu cracka ani oryginalnosci gry
Z gory dziekuje
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne