Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z Internetem

Problem z Internetem
Witam!

Chcialem opisac moj problem ktory irytuje mnie juz od dluzszego czasu poniewaz formatuje swoj komputer juz poraz szosty, natomiast wciaz to samo.
Otoz po sformatowaniu komputera (win7) wgrywam sobie sterowniki, Adobe Photoshop, Adobe Premiere no i Microsoft office ktory jest mi potrzebny na uniwersytet.

Mam taki problem ze na poczatku jak sformatuje kompa i sciagne tylko antyvira (AVG) probowalem Avasta. To youtube chodzi wporzadku wszystko jest okej. Pozniej instaluje kolejne
programy o ktorych mowa i youtube buforuje sie do okolo 20 sekundy bardzo szybko po czym zacina sie nie chce isc dalej musze klikac na pasek buforowania zeby lekko poszlo i tak
chodzi jak mul.

Niewiem co juz mam robic ;/ to napewno nie jest problem routera poniewaz bratowi i ojcowi na ich laptopach youtube chodzi znakomicie a tylko na moim kompie sie to tnie jak niewiem.
Surfowanie po stronkach czy nawet filmiki na fejsie chodza elegancko ale ten youtube mnie juz strasznie irytuje niewiem co to moze byc. Prosze o pomoc!

Przepraszam ze nie uzywam polskich znakow ale niemam polskiego windowsa.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Problem z Internetem
1) Czy system jest legalny?
2) Czy oprogramowanie jest legalne?
3) Dokładne wersje systemu + oprogramowania
4) Pokaż SS z Menadżera Urządzeń
5) Pokaż linki, które nie działają prawidłowo
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
system mam legalny a programy dostalem z uniwerka (mieszkam w Anglii)

windows 7 home basic 64 bit

Microsoft office 2010

Adobe Premiere cs6
Adobe Photoshop cs6

[Obrazek: 2n2gwl.jpg]

czasami google ciezko surfuje i ogolnie youtube zle chodzi nie ze niektore linki tylko
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
1) Menadżer Urządzeń (device manager) a nie Zadań.
2) Win+R >> cmd >> wpisz:
ping -t google.pl >> ping.txt

Uruchom na 30 min (kończysz ctrl+c) >> plik wrzuć na forum poprzez wklej.org

3) Jak się łączysz z routerem? Jak otrzymujesz IP (static/dhcp)? Napisz coś więcej.
4) Dla pewności >> osobny wątek w dziale bezpieczeństwo z kompletem logów: http://forum.pcformat.pl/WAZNE-Jak-zaloz...--461165-t
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne