Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z Paragon Drive Copy 8.0

Scared  Problem z Paragon Drive Copy 8.0
Witam!!!
Mam problem i prosze o pomoc.
Mianowicie program Paragon Drive Copy 8.0 znajdujący się na cd ze stycznia 2007r.zainstalował się bez problemu i nawet zrobiłem kopie dysku. Zgodnie z instrukcją wyjąłem stary dysk, nowy zrobiłem masterem i włączyłem kompa. Uruchamianie z początku szło dobrze do momentu logowania użytkownika.Boję się Nazwa użytkownika była zapisana w pamięci, wiec zostało tylko wcisnąć OK- bo nie mam hasła. I tu pojawił się problem. Po dłuższym czasie po wciśnięciu OK ekran jest czarny, poczym wyskakuje okno z błędem o temacie:AKTYWACJA PRODUKTU WINDOWS i informacji "Wystąpił problem,który uniemożliwił systemowi windows dokładne sprawdzenie stanu licencji dla tego komputera KOD BŁĘDU:0x80090006" po wyłączeniu tego okna znowu pojawia się prośba o zalogowanie użytkownika.
Nie wiem już co mam robić kiedy podłączam stary dysk wszystko wchodzi i system działa.
Prosze o pomoc.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Problem z Paragon Drive Copy 8.0
http://www.jsifaq.com:80/SF/Tips/Tip.aspx?id=6855 tam to wyjaśniono
Psycho Killer
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne