Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z Słuchawkami

Problem z Słuchawkami
Witam,

Dwa dni temu zakupiłem słuchawki "a4tech Bloody G501 7.1 USB" Otóż mam kłopoty z optymalnym skonfigurowaniem tych słuchawek pod „cs’a” to znaczy muzyka brzmi świetnie, ale pod cs’a słuchawki nie działa zbyt dobrze.
Gdy ustawiam je jako słuchawki stereo to w cs’ie nic nie idzie wypozycjonować. Gdy ustawię je jako głośniki 5.1, jest trochę lepiej, ale nadal źle. Gdy przeciwnik tupie obok mnie to wydaję mi się jak by był gdzieś daleko.
Dlatego proszę o pomoc.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie
RE: Problem z Słuchawkami
Nie zdziwi mnie to, że te słuchawki mają niepoprawną scenę co przekłada się na jakoś pozycjonowania przeciwnika.
Muszę wymyślić jakiś tekst tutaj  Oczy
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
dzięki za odp ale nie pomogłeś mi tym Smutek
Trzeba było przemyśleć zakup, a nie sugerować się wyglądem i zapewne "dźwiękiem 7.1".
Muszę wymyślić jakiś tekst tutaj  Oczy
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
przemyślany zakup nie napaliłem się wyglądem lecz firmą mam myche i klawiat bloody to i na słuchawki przyszła pora. 7.1 jest no to super ale nie używam i nie zależy mi na tym w grach zwykle 2.0 wystarcza . Z mojej opinii słuchaweczki są bardzo głośne i pięknie grają ale do gry trzeba je ustawić .

ps. temat do zamknięcia doszedłem jak je ustawić dla tych co będą mieli podobny problem wystarczyło podbić tony niskie do +9 i git po prostu słuchawki są za głośne Wesoły a ja robiłem na odwrót Język
Pozdrawiam
Programy: Polecane / Nowe / Inne