Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z Wordem 2007

Question  Problem z Wordem 2007
Witam!!
Mam problem, dośc poważny, który mnie niepokoi. Przeszukałam forum w poszukiwaniu jego rozwiazania lecz nie znalazłam niczego co mogłoby mi pomóc, więc pisze. Wcyoraj wiecyorem wsyzstko dyiaao jak nalez a dziś rano podczas uruchomienia pliku zapisanego w wordzie wyskoczył mi komunikat "Trwa przygotowywanie do instalacji" a po paru chwilach "Nie można otworzyć tego pakietu aktualizacji. Sprwadź, czy ten pakiet istnieje i czy masz do niego dostęp, albo skontaktuj się z dostwcą aplikacji w celu sprawdzenia, czy jest to prawidłowy pakiet aktualizacji Instalatora Windows". Dodam ze taki sam komunikat wyskakuje w trakcie otwierania excella, outlooka czy powerpointa. Bardzo prosze o pomoc.....
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie8
RE: Problem z Wordem 2007
Czy to wersja testowa Office?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Nie. To pełna wersja Office'a i od roku nie mialam z nią problemówKwaśny co to może być?
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Witam!

Masz płytkę z "Office 2007"?
Próbowałaś odinstalować i ponownie zainstalować pakiet "Office"?

Może spróbuj wybrać z menu "Start": "Programy" -> "Akcesoria" -> "Narzędzia systemowe" -> "Przywracanie systemu" - i znajdź na liście datę, w której "Office" jeszcze działał jak należy.
HEJ!!

Ano ponowne instalowanie nic nie dało bo już zainstalowany Office nie potrafił sie wyinstalować. Wyskakiwał komunikat że wyinstalowanie pakietu nie zostało pomyślnie ukończone.

Teraz spróbuje przywrócić system.
To skoro nie może usunąć to coś jest pokopane z samym Officem.
Przywróciłam system i wszystko wygląda na to że Office działa Wesoły Dzięki wielkie!! Co ja bym bez Was chłopaki zrobiła Wesoły
Tak jak mówiłem, może coś w plikach offica bło nie tak, na str MS jest coś opisane jak usunąć Office ich sposobem, ale nie mogę tego poszukać.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
trwa przygotowanie do instalacji office 2007microsoft office system 2007 nie zostało pomyślnie ukończoneoffice trwa przygotowanie do instalacji jak uruchomićproblem z wordem 2007problemy z wordemproblemz wordem 2007przy instalacji microscof office 2007 wyskoczyl komunikat