Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z aktywacją klucza System Mechanic 10

RE: Problem z aktywacją klucza System Mechanic 10
Trzeba dobrze czytać! W opisie programu pisze, że: "Uwaga! Rejestracja pełnej wersji będzie możliwa w okresie od 4.10.2010 do 31.10.2010 r." Trzeba tylko dobrze poczytać.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(09.10.2010, 12:36)~Anonim napisał(a): Ja mam taki sam problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Tak to wygląda:[Obrazek: przechwytywanieu.png]

DAJ activate now
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Witam a ja mam jeszcze inny problem ..wogóle nie moge zainstalowac System Mechanic...w pasku zadan pojawia sie tylko ikonka "setup" ale zadnego okna instalacyjnego nie ma a po chwili ta ikonka równiez znika i nic sie nie dzieje...Moze ma wpisy jakies z poprzedniej wersji czy co troche dziwne nigdy takich problemów jeszcze nie maiłem. Może ktos cos poradzi w tej kwestii..Pozdrawiam...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
ale macie problem.....w opisie programu na plycie jest tam link...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
aktywacja system mechanic proklucz aktywacyjny do system mechanickody do system mechanickod aktywacyjny do system mechanicklucz rejestracyjny do system mechanic professional forumklucz rejestracyjny do system mechanic professionalklucz licencja do programy system mechanic forumklucz aktywacyjny do system mechjaki jest klucz do system mechanie prpfessionalporadnik mechanika hasło aktywacji instalacji