Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z dostarczaniem wiadomości z poczty wp

Problem z dostarczaniem wiadomości z poczty wp
Witam,

poraz kolejny zwracam się z prośbą do osoby, ktora potrafi pomóc w rozwiązaniu mojego problemu:

otrzymałem na pocztę wp przed sekundką wiadomośc e-mail, chciałbym koniecznie odpowiedzieć na tę wiadomość, ale kiedy to zrobię po chwili otrzymuję informację od MAILER-DAEMONAtWP.PL, że takowe konto nie istnieje. Próbowałem wysłac z poczty gmial i równiez przyszło info, że konto nie istnieje, ale ono istnieje na 1000% bo dostaje wiadomości z tego konta. Proszę Was...niech mi ktoś napisze jak skontaktować się z nadawcą wiadmości. Proszę...Smutek
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Problem z dostarczaniem wiadomości z poczty wp
A opcja "Odpowiedz" też nie działa?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Najlepiej zmień sobie skrzynke na sprawdzą przez wiele osób. Zmień ją na gmail.com

Pamiętaj wp.pl tak jak fotka.pl nie dba o swoje maszyny.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
zgadza sie zmien bardzo czesto dzieje sie tez tak ze na skrzynke wp niedocieraja wiadomosci Wpieniony takie jak klucze aktywacyjne od aol i wiele wiele innych. nie jest to podyktowane zmianami którymi ewentualnie wprowadziłes w ustawienia skrzynki tylko tym ze ta skrzynka a zwłaszcza jej stary typ nie wpuszcza pewnych wiadomosci rozpoznając ich jako wirusy albo inne tego typu. ja sam mam konto n a wp al używam go tylko jako skrzynki do logowania sie naforachLOL
a co do Twojej prosby to sprawdz dokładnie adres pod który wysyłasz moze przez przypadek wkradła cis jakas dodatkowa kropeczka albo inny znaczekOczko
Nie ma sensu zmieniać skrzynki, bo próbowałem odpowiedzieć na owy adres z różnych skrzynek łącznie z gmail'em. Żaden dodatkowy znak nie mógł się wkraść, gdyż nie wpisuje ręcznie adresu, tylko wybieram opscję "odpowiedz nadawcy"Smutek
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
A może ktoś korzystał z czegoś takiego jak TO Oczko
Jak na swoim własnym komputerze zainstalujesz jakiś serwer SMTP, to możesz się nawet podszyć pod adres gejtsAtmicrosoft.com i wysyłać do kogoś mejle, że ma nielegalny Windows i że Gejts go zastrzeli (ja takie wysyłam do znajomych).
 System operacyjny: linux Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
mailer daemon wpmailer-daemon@smtpo23.poczta.onet.plmailer daemon wp co to jestmailer-daemon@smtpo19.poczta.onet.plMAILER-DAEMON@wp.plmailer daemon onetmail delivery system [mailer-daemon@smtpo17.poczta.onet.pl]problem z wyslaniem maila mailer-daemon@wpmailer demon wp pocztamailer-daemon @wp.pl