Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z filmem.

RE: Problem z filmem.
goombay napisał(a):Mateusz, nie mieszaj bo gdy ma stare kodeki to może narobić bigosu a poza tym AC3FILTER jest zaimpementowany w FDDshow. Podstawą jest odinstalowanie starych kodeków, które mogą powodować obecną sytuację.
Dwie linijki do góry dokładnie opisałem co ma zrobić. Mało tego to gdy uda się zainstalować FFDshow to nawet często i WMP zaczyna czytać napisy z pliku TXT. znajdujące się w jednym katalogu z filmem DivX.
goombay

Wiem ze AC3FILTER jest zaimplementowany w FDDShow, ale niektore funkcje po zainstalowaniu AC3FILTER sa dodawane do FDDShow!

A jesli chodzi o odinstalowanie sarych kodekow to juz ktos mowil o tym wyzej przedemna, wiec myslalem, ze bedzie sie latwo kapnac:D

PS:nastepnym razem bede pisal wszystko krok po kroku!
PS:lilandrah to zainstaluj sobie ac3filter i fddshow(najpierw ac3...) i nie zapomnij odinstalowac wszystkich kodekow przed instalacja ac3...

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Problem z filmem.
Moi drodzy, znowu ktoś na date nie popatrzył, temat jest z sierpnia Język

To ja sobie zamknąć pozwolę - K.W. Język

System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne