Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z grami!!

Problem z grami!!
Mam problem z każdą grą jaką wgram do kompa albo gra sie muli albo dzwięk znika lub wogóle nie chodzi tak jak powinna nie wiem co jest, moze to wina słabej karty graficznej, jak tak to czy idzie ją jakoś zoptymalizowac czy coś jak nie to trzeba będzie leceć do sklepu po nową...ale i tu pojawia sie problem bo mam złącze AGPKwaśny chyba że znacie jakies dobre karty z 256 Mb i Pixel Shader 3.0 bo ponoc jest to GeForce 6200 ,nie wiem... proszę o pomoc.. Mój komp.. AMD Athlon XP 2400+ 2,26 GHz, 1 GB RAM, Radeon 9250Kwaśny
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Problem z grami!!
Muli? No to chyba nie masz DirectX'a zgodnego z karta grafiki???
A moze musisz go poprostu przeczyscic w srodku? Szczegonie wentylator od procesora. Mi tez kiedys przymulal i jak go przeczyscilem to odrazu inna rzecz
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
a może powiedział byś jakie gry próbujesz wgrywać?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Gry to np. Gta San Andreas sie muli na minimalnychZdziwko
Potem Call of Duty 2 jeszcze rok temu to chodziło piękne żadnej przycinki nic... a teraz jak jakis dymek czy coś to już się muli i tak samo w misjach na pustyni tam to jest pełno dymu czy piasku i tak sie wiesza że szkoda gadać.. nawet NFS Underground 2 na minimalnych muszę grać by płynnie chodziło..ale i tak na driftach w jednym z kierunków podajże jak na północ jade to się muli i tak samo w SA.. nie wiem co jest z tym kompemKwaśny
powiem tak znając życie masz problem z windowsem albo zawiruszony albo masz błędy w rejestrze: morzesz to usunąć instalując antywirusa albo CClinera.
Programy: Polecane / Nowe / Inne