Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z grami obsługującymi Games for Windows Live

Problem z grami obsługującymi Games for Windows Live
Witam. Mój problem w sumie dotyczy chyba gier, które obsługują system Games for Windows Live czy coś podobnego. Zauważyłem to właśnie w Gears of War, ale też w Kane & Lynch - w grach, które same (nie wiem nawet, skąd) zdobywają moje dane do logowania (ksywa, ustawienia).
Otóż gdy uruchomię którąś z tych gier, pochodzi ona maksymalnie minutę czasu, i to nie zależy od niczego: czy leci tylko filmik, czy już gram - po prostu brutalnie i w ciągu sekundy wywala mnie do Windowsa.
Sterowniki do wszystkich urządzeń są w jak najbardziej aktualnych wersjach. Dziwi mnie tylko to, że kupiłem sobie te gry i nie mogę w nie zacząć grać! Pomijam problemy z save'ami na drugim kompie, ale to jest po prostu nie do zniesienia. Miał ktoś podobnie?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Problem z grami obsługującymi Games for Windows Live
Mialem taki sam problem. Po zainstalowaniu XLiveRedist01.02.0241.00 wszystko bylo dobrze. Juz mnie nie wywala z gier.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Problem z grami obsługującymi Games for Windows Live
Dzięki za pomoc, pomogło. Nareszcie sobie zagram xD
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: mozilla
Programy: Polecane / Nowe / Inne