Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z instalacja Game Booster 2.0 Premium

Problem z instalacja Game Booster 2.0 Premium
Witam. Nie dziala mi przycisk instaluj, chyba problem polega na 'niezgodności' mojego systemu, pisze w cydzysłowie, bo mam Windows 7 service pack 1, a program twierdzi ze moj komputer nie spełnia wymagań.
Troszke to drażniące bo pierwszy raz dziś kupilem PC Format i właśnie ten Booster przykuł moją uwagę. Liczę jednak że na pewno jest rozwiazanie tego problemu..
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Problem z instalacja Game Booster 2.0 Premium
Program sprawdzający wymagania systemowe dość często nie działa prawidłowo na Win 7 i wypisuje głupoty. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Nie mniej jednak ten "sprawdzacz" oprócz wypisywania wspomnianych głupot nie robi ABSOLUTNIE NIC. W żaden sposób nie wpływa na proces instalacji ani funkcjonowanie żadnych programów z płyty. Jeśli przycisk INSTALUJ w przeglądarce płyty jest u Pana nieaktywny, proszę zainstalować program ręcznie - korzystając z systemowego menagera plików wejść na płycie do katalogu Pełne wersje znaleźć Game Boostera i zainstalować.
Jeżeli windows wyświetli Panu komunikat, że "nie może znaleźć pliku" oznacza to, że albo płyta, albo Pański napęd optyczny jest uszkodzony. W tym wypadku proszę spróbować odczytać płytę na innym komputerze, a jeśli problem się powtórzy, skontaktować się z redakcją pisząc maila na adres reklamacjeAtpcformat.pl
Juz udało mi sie rozwiązać ten problem właśnie. Pobrałem od iolo darmowa wersje programu, zainstalowałem i po restarcie GB zapytał czy chce wprowadzić klucz do wersji premium, tak zrobiłem i wszystko fajnie działa, jest pełna wersja i od razu program zaktualizowany do wersji 2.41.

Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
Ja w ogóle nie używam do instalacji tego programiku z płyty tylko wchodzę do katalogu z programem i tam klikam na exe, bo jak kliknę "instaluj" z PCFormat.exe to mi sie komputer zawiesza.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
dlaczego nie mogę zainstalować game boosterjak+zainstalować+games+booster