Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z instalacją TuneUp Utilities 2011

Problem z instalacją TuneUp Utilities 2011
Witam!
Po zainstalowaniu programu wyskakuje mi takie powiadomienie:
"The installation of this TuneUp products is defective. Please install the TuneUp product again to correct the problem."
Informacje o kompie: Windows 7 Home Premium 64, 3 GB RAMu, Intel Core i3.
Program instalowany był na Administratorze, przy wyłączonym antywirusie (Comodo Internet Securiti) i wyłączonej zaporze systemowej.
Z góry dzięki za pomocWesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Problem z instalacją TuneUp Utilities 2011
Instalował Pan tylko raz, czy taki komunikat pojawia się po każdej próbie instalacji? Proszę zainstalować program na innym komputerze - wówczas będzie przynajmniej wiadomo czy błąd leży po stronie np. uszkodzonej płyty, czy konfiguracji Pańskiego komputera.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Problem z instalacją TuneUp Utilities 2011
InstalowałAM Wesoły kilka razy, sprawdzałam w pomocy technicznej na stronie producenta, a także próbowałam zainstalować program ściągnięty z jego strony. Za każdym razem to samo. Wersja 2012 też nie chce pójść.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
instalacja tuneup utilities 2013 błądthe installation of this tuneup product is defective. please install the tuneup product again to correct the problemproblem z instalacją tune uputielitis 2011the installation of this tuneup product is defectivethe installation of this tuneup product is defective. please install the tune up product again to correct the problem co to znacthe installation of this tuneup product is defective.please install the tuneup product again the problem.(5)tuneup problem z instalacja