Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z internetem przez kabel ethernet

Problem z internetem przez kabel ethernet
Witam. Od wczoraj mam problem z internetem na komputerze stacjonarnym połączonym z routerem tp-link przez kabel. Wyświetla mi się że sieć połączona, lecz internetu dalej nie ma. Na laptopie przez wi-fi wszystko działa. Wszystko także działało dobrze od zakupu routera (3 msce). Proszę o pomoc.

edit: po podłączeniu kabla ethernet do laptopa internet działa. jednak stacjonarny nie. ma ktoś jakis pomysł?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Problem z internetem przez kabel ethernet
IP masz przydzielane przez DHCP czy ręcznie?
Spróbuj wpisać w CMD ipconfig /renew
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
ip mam zmienne.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Przełóż kabel w routerze ten który idzie do komputera do innego gniazdka, zresetuj oba urządzenia i sprawdź czy działa poprawnie.
Kliknij na :
Start
Uruchom ...
wpisz: cmd [ENTER]
ipconfig
podaj adresy jakie się wyświetlą na ekranie.
Masz pytanie albo problem z komputerem, internetem i nie dostałeś odpowiedzi ? Daj znać na GG:4625367, zajmę się Twoim problemem. Jeśli będzie skomplikowany to możemy się umówić na zdalną albo osobistą naprawę płatną.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
problem z netem po kabluproblem z internetem kabel ethernetproblem z internetem na kablu