Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z kartą Graficzną GF9800GT

Problem z kartą Graficzną GF9800GT
Witam mam problem z kartą graficzną GF9800GT problem polega na tym że gdy włożę kartę komputer normalnie się uruchamia system też. Tylko jak np poruszę myszką albo wcisne coś na klawiaturze pojawia się czarny obraz i jest tak cały czas. A gdy włożę kartę GF9600GT wszystko jest normalnie. Dodam jeszcze że gdy jest ten czarny obraz to karta graficzna albo coś obok wydaje jakieś dziwne dzwięki cały czas, takie jakby chropotanie piszczenie urywające się itp.

Próbowałem już odinstalować sterowniki całkiem ale to nic nie dało. Czy jest coś co można zrobić? Płacze
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Problem z kartą Graficzną GF9800GT
Sprawdzić kartę w innym komputerze.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
Aktualnie nie mam takiej możliwości. Napewno coś z kartą nie tak tylko nie wiem właśnie co.
Jaki masz zasilacz? Bez sprawdzenia karty w innym komputerze nic nie stwierdzimy.
Nie wiem jakiej firmy ale wiem że ma 400W. Zapomniałem napisać że karta GF9800GT wcześniej u mnie chodziła ale była głośna i musiałem ją troche wyczyścić i przy tym łopatka od wentylatora się złamała i musiałem na radiatorze inny założyć i wtedy włożyłem karte do kompa i od tamtej pory tak się dzieje. Karta ma podłączone dodatkowe zasilanie. A jak prawie nie ma pasty na karcie to powinna chodzić?

Karta w trybie awaryjnym chodzi jak powinna
Sprawdź jaki masz zasilacz to ważne . Połamałeś wentylator na karcie nie ma pasty termoprzewodzącej i ty się dziwisz że masz problemy ? Pasta musi być bo bez niej karta się przegrzewa . Jeszcze zaraz się okaże że zasilacz to też jakieś badziewie .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
MonteCristo Pasta jeszcze jest ale już mało jej zostało. Wentylator założyłem inny i jest dobry. Zasilacz to...ATX 400W
Nadal nie podałeś marki tego zasilacza. Tak, to istotne Oczko
Sprawy, które można wyjaśnić na forum nie załatwiam przez PW!! Zrozumiano?! || Komputery robiego

[Obrazek: K3jq35I.png]
Tak naprawde to nie mam pojęcia bo wiem tylko że ATX a paragonu ani pudełka nie mam. No ale skoro wczesniej na tym samym zasilaczu Karta chodziła bez problemu. To chyba nie jest wina zasilacza.
Na zasilaczu nie ma naklejki z producentem i modelem? Jaki ten wentylator założyłeś? Wielkość jaka?
Programy: Polecane / Nowe / Inne