Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z konfiguracją konta Mozilla thunderbird

Problem z konfiguracją konta Mozilla thunderbird
Witam mam taki problem, że chcę się przezucić z Outlooka expres na mozille thunderbird. Po zainstalowaniu mozilli wchodząc w pierwszą konfiguracje, wpisuje swój e-mail i hasło do niego. wyskakuje mi kominikat: Program Thunderbird nie znalazł ustawień konta, ale można dalej konfigurować po ustawieńiu wsyzstkich serwerów itd z godnie z instrukcją która jest umieszczona na home.pl wyskakuje mi wykrzyknik przy haśle: Nazwa użytkownika i hasło nie poprawne(chodź na 100% są poprawne bo mogę się zalogować na home.pl). I nie mogę nic zrobić poza utwórz konto i edytuj jego ustawienia, mimo tego nadal nie moge się połączyć ze swoim serwerem home. Wpieniony

Zaznaczę że serwer mam na home.pl, posiadam widnows xp. Hasło jest w 100% poprawne, dzwoniłem do home.pl i powiedział, że u nich jest wszystko w porzadku.

Proszę o pilną pomoc  

Załączone pliki Miniatury

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Problem z konfiguracją konta Mozilla thunderbird
Korzystasz z własnej domeny czy tylko z serwera home.pl?
Wpisujesz zły adres e-mail loginAthome.pl zamiast loginAtnazwaserwera.home.pl
~Anonim napisał(a):Krok 3 - podaj adres serwera poczty przychodzącej (IMAP lub POP3)

1. Adres serwera poczty przychodzącej (IMAP albo POP3). Wpisz fragment, który znajduje się po znaku „At” w Twoim adresie e-mail.
    Przykład: Jeśli adres Twojej skrzynki e-mail to „kowalskiAttwojadomena.pl”, to wpisz w adresie serwera poczty przychodzącej „twojadomena.pl”.
+Krok 4 - podaj adres serwera poczty wychodzącej SMTP

1. Adres serwera poczty wychodzącej (SMTP). Wpisz fragment, który znajduje się po znaku „At” w Twoim adresie e-mail.
    Przykład: Jeśli adres Twojej skrzynki e-mail to „kowalskiAttwojadomena.pl”, to wpisz w adresie serwera poczty przychodzącej „twojadomena.pl”.
[Obrazek: userbarpcf.gif]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
No mam wszystko na home, czyli jaki email mam wpisac? jak moj mail jest np damianAthome.pl?
Jaki adres wpisujesz w MS Outlook?
 System operacyjny: android Przeglądarka: firefox
tzn co masz na mysli?
No słuchajcie ja już zgłupiałem, wpisywałem już wszystko, przerobiłem każdą możliwość i komputer nadal nie chce się połączyć z tym serwerem. Wziołem przeszedłem na drugi komputer, wpisałem dane jak na tamtym komputerze i sie połączyło odrazu. Może to jest wina windowsa? Tak jak by coś blokowalo połączenie Mozilli z netem
Nie ma spacji po adresie POP3. i SMTP?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
nie ma
Programy: Polecane / Nowe / Inne