Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z modemem neostrady

Problem z modemem neostrady
Witam. Mam problem z instalacją modemu ZXDSL 831A II

odinstalowałam go wczoraj, po czym chciałam ponownie zainstalować. ( nie wymaga to uzycia płyty)
Niestety bezskutecznie. Nie mogę go zainstalować. Dzwoniłam do Orange, niestety niepotrafili pomóc.Nie mogłam nawet wejśc na stronę konfiguracji (192.168.1.1.) Modem gdy go resetuje, powinien mi z jakieś 5 min się uruchamiać, a teraz załącza się od razu...
Możliwe, że mogłam coś poprzestawiać w ustawieniach karty sieciowej.. Czy ktoś bd potrafił mi jakos pomóc ?
[/align]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Problem z modemem neostrady
Połączenie przez USB czy Ethernet?
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
połączenie USB
W takim wypadku mogą być konieczne sterowniki, trzeba by się upewnić w instrukcji. Najlepiej byłoby połączyć się kablem Ethernet, wtedy procedura jest standardowa i banalna. Oczywiście o ile ma się zainstalowane sterowniki karty sieciowej.Masz możliwość połączenia się zwykłym kablem sieciowym?

PS Teraz wyjeżdżam, więc kolejne porady będę mógł dać wieczorem. Chyba, że ktoś inny ci pomoże.
wieczorem niestety bd w domu - tam niestety przez ten problem nie mam internetu Wesoły

nietstey ie. zawsze łączyłam się poprzez USB. Ostaani raz , bodajże 3 lata temu jak go instalowałam, toi wystarczyło go tylko podłączyć i działał normalnie. nie wiem skąd ten problem teraz.

przed deinstalacją wszystko działało normalnie
Zapewne modem jest urządzeniem typu plug&play. Proponuję przepiąć ten modem do innego portu i spróbować jeszcze raz. Tylko ważne: urządzenie podłącz podczas pracy komputera po uruchomieniu wszystkich aplikacji z autostartu.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
problemy z modemem neostrady