Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z netem na PS3 (Zmiana typu NAT, na typ 2)

Problem z netem na PS3 (Zmiana typu NAT, na typ 2)
Witam! Mam router z CP edimax lt6408n. Wcześniej miałem tp link mr3420 i na nim nie bylo żadnych problemów. Na edimaxie gdy konfigurowałem na ps3 neta, wyskoczyło mi, że typ NAT to typ 3, i nie bede mógł gadać np z kolegami jak będę grał czy coś. Na tp linku był Typ 2. Włączałem już serwer wirtualny, aplikacje specjalne, UPnP, routing statystyczny i przekierowywanie portów i nic...Kwaśny Wie ktoś jak to ustawić?Oczko
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Problem z netem na PS3 (Zmiana typu NAT, na typ 2)
Mówimy o tej samej usłudze dostępu do internetu?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Problem z netem na PS3 (Zmiana typu NAT, na typ 2)
Znaczy się, internet jest, ale jak bedę chciał podczas grania pogadać z kolega np w jakiejś strzelance to nie da rady. Próbowałem teraz dać ps3 do sterfy zdemilitaryzowanej. Nie wiem czy źle to robie czy co, ale też nic nie daje...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
internet orange nat3typ nat 3jak zmienić typ Nat Edimaxjak zmienić typ nat internetujak zmienić typ nat 3 na typ nat 2jak zmienic typ nat w ps3jak zmienic typ nat 3 na typ nat 2 Internet domowyjak zmienic typ nat 3 na nat 2Jak ustawić typ nat 2 ps3zmiana typu nat ps3