Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z odpalaniem gier

RE: Problem z odpalaniem gier
(14.10.2012, 12:24)Maniek9978 napisał(a): Tak ten programik naprawdę jest bardzo pomocny nie szukasz sterowników po Internecie samo ci skanuje 1/2 minutki i cie przekierowuje na stronke gdzie masz wszystkie najnowsze sterowniki aby pobierasz instalujes zi się cieszysz;) mi to pomogło bardzo.

No jak ktoś jest leniwy to instaluje programy które robią za niego. Ja jednak zalecam ręczną aktualizację i niebawienie się w śmieciowe programy.
[Obrazek: 2431e742842c.jpg]
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Czemu śmieciowe wiesz że on ci wyszukuje wszystkie ja szukałem Sterowników do Dell Optiplex 745 pol dnia a tym programem co podawałem wyszukało mi odrazu i pobrałem najnowsze Wesoły Teraz mi sterowniki nie potrzebne bo na WIn 7 automatycznie przy instalacji windowsa mi instaluje wszystko co potrzebne i najnowsze więc ciacho Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
witam mam taki problem przy odpalaniu fify 13 robi mi sie okno config po czym wciskam graj i wyskakuje mijakis bląd nic z tego nie rozumiem a juz i dicecta zaistalowalem i net framework no juz nie moge mormalnie pomozcie. Jak klikam continue ti znowu graj po raz kolejny to samo. Od razu mowie ze nie moge ponownie zaistalowac gry poniewaz sciagnalem ta wersje ktora sie wypakowuje laduje cracka i mozna grac... nNa torrentach w komentarzach pisza ze smiga im bez problemu...

Unhandled exception has occurred in your application. If you clic Continue. If you clikc Quit, the application will close innediately.

Could not load or assembly 'DXHelper, Version=1.0.4594.17720, Culture=natural, PublicKeyToken=null'' or one of its dependencies. Nie mozn a uruchomic aplikacji, poniewaz jej konfiduracja jest niewłaściwa. problem ten moze rozwiazac ponownne zainstalowanie aplikacji.
(Exception from HRESULT : 0x800736B1)

See the end of this message for details on invoking
just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

************** Exception Text **************
System.IO.FileLoadException: Could not load file or assembly 'DXHelper, Version=1.0.4594.17720, Culture=neutral, PublicKeyToken=null' or one of its dependencies. Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji. (Exception from HRESULT: 0x800736B1)
File name: 'DXHelper, Version=1.0.4594.17720, Culture=neutral, PublicKeyToken=null' ---> System.Runtime.InteropServices.COMException (0x800736B1): Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji. (Exception from HRESULT: 0x800736B1)
at fifasetup_csharp.GameSettingsForm.LoadDefaultFifaSettingIni(Boolean bResetToDefault)
at fifasetup_csharp.GameSettingsForm..ctor()
at fifasetup_csharp.StartingForm.GameSettingsButton_Click(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Button.OnClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Button.OnMouseUp(MouseEventArgs mevent)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.ButtonBase.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Button.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

************** Loaded Assemblies **************
mscorlib
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.42 (RTM.050727-4200)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------
fifaconfig
Assembly Version: 1.0.0.0
Win32 Version: 1.0.0.0
CodeBase: file:///G:/FIFA%2013/Game/fifasetup/fifaconfig.exe
System
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
System.Windows.Forms
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
System.Drawing
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
fifaconfig.resources
Assembly Version: 1.0.0.0
Win32 Version: 1.0.0.0
CodeBase: file:///G:/FIFA%2013/Game/fifasetup/pl-PL/fifaconfig.resources.DLL
System.Xml
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll

************** JIT Debugging **************
To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for this
application or computer (machine.config) must have the
jitDebugging value set in the system.windows.forms section.
The application must also be compiled with debugging
enabled.

For example:

<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

When JIT debugging is enabled, any unhandled exception
will be sent to the JIT debugger registered on the computer
rather than be handled by this dialog box.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Moj kolega z kalsy pobral Fife 13 i mu smiga bez zażutu codzień mi sie jara ta grą :D
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: