Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z pobieraniem plików w Operze 9.0

RE: Problem z pobieraniem plików w Operze 9.0
mi sie wydaje że trzeba coś w opcjach jak sie ściąga
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Toungue  RE: Problem z pobieraniem plików w Operze 9.0
O to sie rozchodzi ze tak nie da sie zrobic!! Nie jestem idiotą... Umiem poszperac w opcjach....
Haaaaaaaaaaaaaaa..!!!!! i co!! ?? jestem u brata na wakacjach...ale do sedna....wpuscil mnie na kompa i zdecydowalem sie zaktualizowac mu Opere8.0...Przez sprawdzenie dostepnosci aktualnej wersji sciagnalem ja. Niestety wystapil ten sam problem z pobieraniem plikow, odkrylem to gdy sciagalem wtyczke flash playera...gdzie trafila?? do zacnego folderu o nazwie temporary_download... rzecz jasna wczesniej musialem odryc ukryte pliki i foldery Smutek( OPERA 9.0 DNo DNO DNO DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Czyli wychodzi na to że to Ty robisz cos źle, jeszcze się nie spotkałam z tym żeby ktos miał taki problem...A u Ciebie wystapił dwa razy. Podaj swoje ustawienia Opery, najlepiej screeny. A i jeszcze jedno: na Twoim kompie jak pokasowałeś juz wszystko co związane z operą i zainstalowałes ją od nowa, czy wtedy ustawienia zostały czy nie?

Zycie uczy ze nie zawsze nowosc musi byc czyms dobrym. Ja pracuje na Operze 8 i jakos na nia nie narzekam .Na dodatek nie spieszy mi sie z jej uaktualnieniem
W Operze 8 znaleziono jakis błąd krytyczny, to po pierwsze, a po drugie fakt że jednemu PrzemsoOnowi tak się dzieje nie znaczy że błąd tkwi w przeglądarce... Nie wiem czemu nadal tak się dzieje ale stawiam że coś zrobiłes źle. Niestety bez osobistego zajrzenia w komputer wiele się w takim wypadku nie zdziała. Pozostają jeszcze te nieszczęsne ustawienia, ale wątpię...
PrzemsoOn
Napisz dokładnie co robiłeś po kolei według rad i czy na pewno usunąłeś wszystko. I co masz wprowadzone w oknie, które jest w załaczniku?

Załączone pliki Miniatury

Robilem juz tak... a ty nie masz takiego problemu?? Moze nie masz opery 9.0... Prosze mi nie wmawiec. Po prostu uaktualnilem opere sprawdzajac dostepnosc nowej wersji..Wesoły Wszystko zrobilem wg waszych polecen.nie jest tak ze celowo robie cos po swojemu. To bylo tylko zainstalowanie nowosci...Kilkakrotnie zmienialem folder docelowy na Pulpit, moje dokumenty i NiC!! Screeny wysle jak wroce z wakacji poza tym watpie zeby cos daly... chcecie zobaczyc jak to wyglada w realu????

OK!!!!!!!!!!!!
Czy Ty czasem nie używasz jakiegoś "wspomagacza" (menadżera pobierania plików), w którym masz tak zaznaczoną lub jest to ustawienie standardowe docelowej ścieżki?

Weź na spokojnie jeszcze raz przeczytaj poprzednie rady i najlepiej zainstaluj od nowa Operę. Tylko zarchiwizuj sobie adresy i hasła z profilu (lub profili Opery jak jest więcej użytkowników) jeśli takowe posiadasz.

Tu masz standardowe ścieżki
====================================
Preferencje:
C:\Documents and Setings\Użytkownik\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile\opera6.ini
--------------------------
Zakładki (adresy stron)
C:\Documents and Setings\Użytkownik\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile\opera6.adr
Hasła (zapisane nazwy użytkownika i hasła)
C:\Documents and Setings\Użytkownik\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile\wand
Katalog "użytkownika" Opery:
C:\Documents and Setings\Użytkownik\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile\
Pamięć podręczna:
C:\Documents and Setings\Użytkownik\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile\cache4\
Katalog poczty:
C:\Documents and Setings\Użytkownik\Dane aplikacji \Opera\Opera\Mail\
Ścieżka dostępu do wtyczek:
C:\Program Files\Opera\Program\Plugins
Katalog stylów użytkownika:
C:\Documents and Setings\Użytkownik\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile\styles\user\
=============================

Kilkakrotnie już instalowałem 9-kę na różnych komputerach i nigdy nie miałem takich objawów, jak już poprzednicy (m.innymi Woytec60) pisali - ścieżkę z docelowym folderem ustawia się:
  Narzędzia >> Preferencje >> Zaawansowane >> Pobieranie.
Na dole w okienku "Folder pobieranych plików: wpisujesz swój docelowy folder i powinno być dobrze.

Ja za chwlę robię kolejne uaktualnienie Opery (bo jest już nowsza wersja pod Windows build 8533 i nie przewiduję kłopotów.
~Anonim napisał(a):Prosze was drodzy uzytkownicy Opery...mam pewien intrygujący problemKwaśny otoz gdy sciagam pliki przez opere i wczesniej okreslilem ze miejscem docelowym maja byc "Moje dokumenty" to pliki wedruja do folderu wybranego przez Opere: "Program Files/Opera/profile/cache4/temporary_download" Nie byloby to tak denerwujace gdyby nie to ze otwierajac ten folder tych plikow tam nie ma!! a gdy szukam ich w komputerze takze ich nie ma!! po prostu kamfora...........POMOCY!! ogolnie po zainstalowaniu opery 9.01 klopoty z flashem i muza na onecie minely ale nie TEN...nie wiem co robic Smutek(
Moim zdaniem problemem jest to że używasz przycisku otwórz w momencie pobierania plików i dlatego ladują one w cachu opery jako pliki tymczasowe które opera potem kasuje.
W tym przypadku "zapisz" a "otwórz" ma znaczenie.
Tu kliknij.;)
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: opera
PrzemsoOn
Oczywiście że mam Operę 9, jak zresztą większość osób na tym forum, uzywających Opery. I nikt nie ma takiego problemu.

Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
problem z pobieraniem w operzeopera pobieranie 0% problemopera jak zmienić folder pobierania oper 9 problem z pobieraniemjak zmienic ustawienia w operze pobieraniejak zmienic miejsce docelowego pobierania plikow w operzejak zmienic folder docelowy pobierania w operajak zmienic docelowe miejsce pobierania operafolder pobierania operafolder plików pobieranych opera