Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z przegladarka Google Chrome

Problem z przegladarka Google Chrome
Witam wszystkich,

Mam problem z przegladarka google chrome, otoz po kliknieciu pojawia sie ikona ladowania, nastepnie znika I nic sie nie dzieje - przegladarka w ogole. sie nie wlacza. Dopiero po ok 20 min zalaczyla sie i kolejno po kilku minutach. Zalaczylem 3 zakladki, z kazdej z nich odpowiednia strone i wyswietlil sie komunikat ''wait/kill''. Microsoft Edge na ktorym teraz dzialam, spisuje sie bez problem, natomiast wczesniej jeszcze uzywalem firefoxa ale po pewnym czasie tak zacinal ze nie dalo sie pracowac. Z google bylem zadowolony bo byl szybki i to na kilkunastu kartach (przeciwnie do firefoxa) az do teraz.

System Windows 10

Wszelka pomoc mile widziana Wesoły 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: edge
RE: Problem z przegladarka Google Chrome
Może zamist kombinować odinstaluj chrome i zainstaluj ponownie (jak problem znów sie pojawi to zainstaluj troche starszą wersje , a jak to nie pomoże to tryb zgodności z siódemką lub Xp-ekiem
 System operacyjny: android Przeglądarka: safari
Nie mam dobrych wiesci. Sciagnalem jeszcze raz google chrome nastepnie chcialem zainstalowac ale tylko mozna zobaczyc taki komunikat ''downloading'' I tak przez 20minut

https://zapodaj.net/1fefbfda6c071.jpg.html

Jaki moze byc problem?
Sciagnalem Safari. Po problemach z firefoxem I chrome to chyba moja ostatnia nadzieja.
Czyści dane podręczne tych przeglądarek cookie, historia itd? Jak nie to nic dziwnego, że co jakiś czas zaczyna Ci mulić.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: chrome
Badzmy powazni. Gdyby to byla przyczyna nie zamieszczalbym tutaj swojego tematu. Laptopa mam od miesiaca - firefoxa uzywalem wczesniej, od tygodnia google chrome. Watpie abym przez ten okres stworzyl wysypisko smieci.
Ale przed ściągnięciem tego nowego chroma odinstalowałeś poprzedniego?
Odinstaluj poprzedniego chroma, przeczyść rejestr na przykład CCleanerem i zainstaluj ponownie.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Tak, odinstalowalem, przeczyscilem rejestr I caly czas wyswietla sie to okienko z downloading I nic. Zainstalowalem jeszcze raz firefoxa, ale zacina, strony dlugo sie wczytuja, kilka kart I zaczyna sie dusic. Jest to denerwujace, te dwie przegladarki byly najlepsze do przegladania internetu i caly czas jakies problemy na nowym laptopie, choc mialem tydzien temu go zainfekowanego przez troche smieci malware, ale mialem osobny temat na to w dziale 'Bezpieczenstwo'.
http://forum.pcformat.pl/Usuniecie-Malwa...ie-logow-t

Laptop zostal przeczyszczony, anti malware nic nie znajduje. Problem tylko z tymi dwiema przegladarkami, Mozilla bo muli, chrome bo nie dziala. Na razie pozostal mi Microsoft edge i nadzieja.
Ciagle problemy z google chrome i irytujaco zamulonym firefoxem sklonily mnie do zmiany tych watpliwych pod wzgledem jakosci przegladarek. Zainstalowalem kilka dni temu przegladarke Vivaldi i jestem jak na razie bardzo zadowolony, jest to demon predkosci porownujac do firefoxa i chroma. Strony wczytuja sie od razu, szybko, nic nie muli, nawet na 15 kartach i lepiej wyglada. Tak wiec jak na razie problem zostal rozwiazany.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne