Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z rejestracją Iclone 4.3 Pro - brak przycisku - ROZWIĄZANY

Cry  Problem z rejestracją Iclone 4.3 Pro - brak przycisku - ROZWIĄZANY
Do momentu przed aktywacyjnym linkiem do klucza rejestracja przebiega dobrze, ale w tym miejscu następuję wysyp spamu na skrzynkę, a linku aktywacyjnego brak, czekam na link aktywacyjny już 2 dni, 2 razy się rejestrowałem, sprawdzałem kosz, spam, i linku brak, a napisane, że po 6 godzinach powinienem otrzymać link aktywacyjny, ale nie otrzymuję nic poza spamem, przy samej końcówce rejestracji wybierałem pierwszą z trzech pozycji, może tu coś robię źle, propozycje to invidual, custom, i jeszcze jedna, wybrałem invidual.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Problem z rejestracją Reallusion Iclone 4.3 Pro
http://forum.pcformat.pl/Jesli-nie-dosta...en-watek-t
Cry  RE: Problem z rejestracją Reallusion Iclone 4.3 Pro
Robiłem wszystko zgodnie z opisem z czasopisma Pc Format i nadal brak klucza rejestracyjnego, podany link niczego nie rozwiązał, jedyne co to mogę tylko newsy z ich strony zamówić, a linku z kluczem jak nie było, tak nie ma.
Proszę napisać jakiej poczty Pan używa (co jest po At w adresie). czy sprawdził Pan zawartość folderu spam na serwerze (uzywając webmaila, nie klienta poczty)? Próbował Pan powtórzyć rejestrację korzystając z gmaila?
moja skrzynka pocztowa założona jest na interii.pl, adres lis23aAtinteria.pl, dotychczas nie było żadnych problemów z rejestracją innych programów.Założyłem skrzynkę na Gmail, teraz poczekam, ale nie wiem czy to coś da.

udało się uzyskać link, zalogować na stronę, ale nie wyświetla się czerwony przyciski Submit, tylko strona do podanie numeru seryjnego, zamiast go wyświetlić.
Mam ten sam problem, nie pojawił się czerwony przycisk tylko okienko do podania klucza.
Rozwiązanie problemu z brakiem czerwonego przycisku jest proste.

Aby przycisk się pojawił trzeba wejść na swoje konto bezpośrednio z promocyjnego adresu, tymczasem po utworzeniu konta większość z Państwa loguje się ze zwykłego adresu.

Co należy zrobić:

Wylogować się z konta
Wpisać w przeglądarkę adres podany w 1 kroku procedury instalacyjnej
Wykonać krok 2 procedury instalacyjnej, ale tym razem nie klikać "here", lecz "Login Now"

Teraz czerwony przycisk jest już widoczny
Cry  RE: Problem z rejestracją Iclone 4.3 Pro - brak przycisku - ROZWIĄZANY
mam taki sam problem jak lis23a (E-mail w interia.pl) niema wiadomości a czekam już 4 dni !!!!!!!!

pomocy
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Problem z rejestracją Iclone 4.3 Pro - brak przycisku - ROZWIĄZANY
Rozwiązanie jest takie samo jak w wypadku tego użytkownika. Nie wystarczy jedna przeczytać wskazówek - należy się do nich zastosować.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
japk mam się zalogować na icloneiclone 4.3 proklucze rejestracyjne iclone 6pc format problem z iclone