Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z uruchamianiem płyt

Problem z uruchamianiem płyt
Witam, mam laptopa toshiba satellite. Kupuje czasopisma PC Format, mam narazie tylko 4 ,a dołączonych płyt działała tylko jedna z tego pierwszego zakupionego. Za miesiąc po wydaniu kolejnych czasopism kupiłem nowszy i płyta nie działa, potem kolejny i też nie działa i znowu następny i też nie działa. Ponieważ po włożeniu płyty jest dobrze, tylko po jej uruchomieniu na laptopie po jakimś czasie chyba z 10 sekund laptop się zawiesza, nic nie wyskakuje, nawet zawartość płyty tylko komputer się zawiesza. A inne płyty chodzą, tylko te z PC Format nie działają. Dlaczego tak jest? Mam windows 8.1.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
RE: Problem z uruchamianiem płyt
Czy nikt nie ma zamiaru odpowiedzieć? ...
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
RE: Problem z uruchamianiem płyt
Nie znamy powodu takiego zachowania płyty - na większości komputerów, także z Windows 8.1 płyta działa poprawnie. Trudno odgadnąć co mogło zostać doinstalowane i spowodowało takie zachowanie - jest olbrzymia ilość możliwości. Z drugiej strony - tak długo jak jest dostęp do zawartości płyty, wszystkie programy można zainstalować ręcznie - są elegancko podzielone na katalogi więc nietrudno odnaleźć.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne