Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z wyszukiwarką google.

Problem z wyszukiwarką google.
Witam.
Od jakiegoś czasu mam permanentny problem ze znanym chyba komunikatem wyszukiwarki google "To continue, please type the characters below..." Pytanie jest jaka może byc tego przyczyna. Komputer mam przeskanowany dokładnie i wydaje się być czysty. W menadżerze zadań też spokój. Skąd ten rzekomy "traffic" z mojego ip?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Problem z wyszukiwarką google.
(14.07.2015, 21:48)kinky napisał(a): Witam.
Od jakiegoś czasu mam permanentny problem ze znanym chyba komunikatem wyszukiwarki google "To continue, please type the characters below..." Pytanie jest jaka może byc tego przyczyna. Komputer mam przeskanowany dokładnie i wydaje się być czysty. W menadżerze zadań też spokój. Skąd ten rzekomy "traffic" z mojego ip?

Jeżeli więcej komputerów podłączone jest pod jedno IP może to wyniknąć bez większego ruchu i spamu.

Pytanie bardziej jak jest skonstruowana sieć i ile komputerów korzysta z jednego IP.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Problem z wyszukiwarką google.
(15.07.2015, 17:00)Newsiarz napisał(a):
(14.07.2015, 21:48)kinky napisał(a): Witam.

Jeżeli więcej komputerów podłączone jest pod jedno IP może to wyniknąć bez większego ruchu i spamu.

Pytanie bardziej jak jest skonstruowana sieć i ile komputerów korzysta z jednego IP.

Tak w ogóle to 3 + czasem tv. Jednocześnie max 2. Problem wystepuje na jednym komputerze, nawet wtedy gdy żaden inny nie jest podłączony. Sieć prywatna w bloku posród kilku innych, zabezpieczona standartowo kilkoma cyferkami poprzez standartowe oprogramowanie od producenta routera. Fakt faktem po jej konfiguracji ponad rok temu w żaden sposób jej nie kontrolowałem, tzn nie zmieniałem hasła itp. Powinienem tym się zając i reinstalować router czy tak po prostu musi być?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne