Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem ze sterownikiem LAN - Netbook Aspire One D270

Problem ze sterownikiem LAN - Netbook Aspire One D270
Witam,
ostatnio kupiłem Netbooka firmy Acer Aspire One D270. Zainstalowałem Windows 7 Ultimate, wgrałem prawie wszystkie sterowniki, tylko że z jednym mam problem - z tym od karty sieciowej. Mimo że pobrałem go ze strony producenta komputera i zainstalowałem, dalej jest tak samo, jakbym go nie wgrywał. Sprawdzałem w zarządzaniu sprzętu i pisze, że sterownik nie został wgrany. O dziwo, ścieżkę docelową system wskazuje poprawną. Po zatwierdzeniu widnieje komunikat, że nie może znaleźć odpowiednich plików. Sprawdzałem również ze starszą wersją drivera - bez zmian. W środę tata wraca i chciałbym, aby był już specjalnie dla niego gotowyOczko
Liczę na Waszą pomoc!
Pozdrawiam serdecznie
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Problem ze sterownikiem LAN - Netbook Aspire One D270
Spróbuj programem DriverEasy
Człowiek uczy się na własnych błędach. ....Choć pewnie wolałby uczyć się na cudzych.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
acer aspire one d270 sterowniki karty sieciowejacer aspire one d270 karta sieciowa sterownikisterowniki do karty sieciowej acer aspire one d270aspire one d270 sterownikiacer+aspire+one+d270+karta+sieciowa+sterownikiproblem ze sterownikiem karty sieciowej acer d270netbook aspire one d270 sterownik karta sieciowastery sieciowa do notebooka acer one d270-26Dkkacer+aspire+one+d270+sterowniki+internetacer aspire one d270 sterowniki karta sieciowa