Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problemy z WiFi przy wielu komputerach

Problemy z WiFi przy wielu komputerach
Witam,

Mam duży problem, z WiFi w mieszkaniu. Router to:TL-WR841ND.
Ustawiłem, wszystko z automatu wszystkie komputery łączyły się bezproblemowo przez cały czas do przedwczoraj. Gdy nagle bez jakiejkolwiek zmiany w ustawieniach, jeden z 4 komputerów (2 Laptopy, 2 stacjonarne z kartami Wifi),
nie wiem jak to nazwać ale 'wywala' internet w całym mieszkaniu. Ping jest ok, ping do routera też jest ok gdy nic nie ruszam, (pozostałe kompy śmigają jak ta lala) jednak gdy tylko odpale przegladarkę na tym właśnie rzeczonym komputerze (stacjonarka z WIFI (przekładałem karty z jednego do drugiego nic nie zmienia na jednym chodzi dalej na drugim nie),
zaczynają się cuda, pokroju 'odcięcia' od neta 2 komputerów. Jednak gdy przestaje używać na tym PC internetu, wszystko wraca do normy i internet/pingi itd znów do tych komputerów wracają. Te 3 komputery mogą działać normalnie bez problemu jednak ten czwarty po prostu robi takie cyrki. Wszystkie ustawione na automat, a no i zaznaczam, że wcześniej działały wszystkie 4.
Trudno to wyjaśnić mam nadzieje, że się połapiecieOczko

Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne