Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Procesor do 500zł do gier ?

RE: Procesor do 500zł do gier ?
Ziomek nie kupuj jednak Intela. Właśnie wyczytałem że Intel w 2011 wypuści znowu nową podstawkę. A c**j im w oczyWpieniony. Kiedys byłem za Intelem, ale teraz będe go tępił jak chwasty.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
(15.05.2010, 13:32)adi7600 napisał(a): Ziomek nie kupuj jednak Intela. Właśnie wyczytałem że Intel w 2011 wypuści znowu nową podstawkę. A c**j im w oczyWpieniony. Kiedys byłem za Intelem, ale teraz będe go tępił jak chwasty.

Szybki jesteś Oczy. I zmień nastawienie bo swoimi pseudo radami wprowadzasz w błąd. Mam na myśli twojego poprzedniego posta. Najpierw AMD jest be, a teraz Intel. Nie patrzy sie ani na wymagania z pudełek od gier, a na opłacalność w danej cenie. Do droższych kompów lepiej Intela bo jest wydajniejszy, a jak nie ktoś nie zamierza zmieniać podstawki przez 2-3 lata to ma gdzieś to czy Intel za rok wprowadzi nową podstawke bo i tak za te 3 lata kupi nową platforme.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Hardcore wiem że procesory intela do mojej płyty nie pasują .NIE PONIŻAJ MNIE!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(15.05.2010, 13:50)Dlogi16 napisał(a):
(15.05.2010, 13:32)adi7600 napisał(a): Ziomek nie kupuj jednak Intela. Właśnie wyczytałem że Intel w 2011 wypuści znowu nową podstawkę. A c**j im w oczyWpieniony. Kiedys byłem za Intelem, ale teraz będe go tępił jak chwasty.

Szybki jesteś Oczy. I zmień nastawienie bo swoimi pseudo radami wprowadzasz w błąd. Mam na myśli twojego poprzedniego posta. Najpierw AMD jest be, a teraz Intel. Nie patrzy sie ani na wymagania z pudełek od gier, a na opłacalność w danej cenie. Do droższych kompów lepiej Intela bo jest wydajniejszy, a jak nie ktoś nie zamierza zmieniać podstawki przez 2-3 lata to ma gdzieś to czy Intel za rok wprowadzi nową podstawke bo i tak za te 3 lata kupi nową platforme.
Chciał AMD lub Intel wszyscy podali AMD, więc ja jakiegoś Intela. daruj sobie drwiny z mojej chwilowej niewiedzy o nowych podstawkach.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
(15.05.2010, 14:00)~Anonim napisał(a): Hardcore wiem że procesory intela do mojej płyty nie pasują .NIE PONIŻAJ MNIE!

Mój post nie miał Cię poniżyć. Tak wywoskowałem po tym co napisałeś oraz jaki masz obecnie sprzęt. Nigdzie nie wspomniałeś, że chcesz zmienić płytę główną itp.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
(14.05.2010, 20:12)~Anonim napisał(a): Witam chciałbym kupić nowy procesor do gier może to być amd lub intel 2,3 rdzeniowe .Procesor ma służyć do najnowszych gier .
(15.05.2010, 14:00)~Anonim napisał(a): Hardcore wiem że procesory intela do mojej płyty nie pasują .NIE PONIŻAJ MNIE!
Czy Wasza Obrażalskość była by przypadkiem uprzejma zdradzić nam jakie są zamiary Waszej Wielkości?
To znaczy do czego ma służyć rzeczony procesor?
Do grania w gry zręcznościowe, jak rozumiem? jako rzutek, lotka lub coś podobnego?

Czy może Wasza Tajemniczość raczyła nabyć drogą kupna jakąś płytę główną dla procesorów Intel? lub zamierza to uczynić? a może rozmawiamy o abstrakcyjnym wyborze abstrakcyjnego procesora?

Najmocniej przepraszam za śmiałość, i (ufam iż nienadmierną?) ciekawość!
uniżony sługa Waszej Wspaniałości
mag Simoon
 System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jaki procesor do 500 zł 2013jaki procesor do gier za 500 zl 2013płyta z procesorem do gier do 500 złprocesor do 500 zł 2013procesor do 500zl 2013