Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Program do katalogowania płyt z danymi

Program do katalogowania płyt z danymi
Poszukuję programu do katalogowania płyt z danymi. Jak pewnie wielu użytkowników komputerów, nagrywam sobie na płyty CD i DVD różne rodzaje plików. Płytek mam już mnóstwo, dzisiaj nagrywałam nową i nie pamiętałam, które katalogi zgrałam już na płytę, a których jeszcze nie. Kiedyś miałam program do katalogowania takich nagranych w domu płyt, niestety po zepsuciu się dysku twardego wszystko przepadło, a nie pamiętam jego nazwy. Przekopałam się przez katalogi programów na stronach typu Dobre programy, ale nie znalazłam niczego do katalogowania danych. Są tylko aplikacje do katalogowania jednego rodzaju danych, np. filmów czy muzyki, a na tych płytach mam przemieszane różne typy danych, pliki dźwiękowe, zdjęcia, dokumenty, itd. Po prostu potrzebuję programu, w którym można byłoby tworzyć bazy danych nagranych płyt z danymi, tak żeby można łatwo sprawdzić, czy dany folder już zarchiwizowałam na płycie czy też nie. Jak byłby jeszcze darmowy, to super. Z góry dziękuję.
[Obrazek: aEqqe.gif] 
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Program do katalogowania płyt z danymi
http://www.majorgeeks.com/files/details/cd_indexer.html
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne