Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Program do oglądania filmów z internetu.

Program do oglądania filmów z internetu.
Witam, ze względu że używam internetu aero2 plynnie mogę oglądać tylko w 240p a niektore strony nie oferują możliwości zmiany jakości odtwarzania. Szukałem programów do oglądania filmów z internetu ale nie mogę nic znaleźć, jest coś takiego w ogóle? Chodzi mi o to żebym np mógł dać link do jakiegoś filmu i ustawić sobie jakość na mniejszą, czyli na te 240p żeby móc płynnie oglądać. Chodzi mi o filmy z różnych serwisów, nie tylko youtube.
Dzięki za pomoc.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Program do oglądania filmów z internetu.
(07.05.2016, 20:14)podatek napisał(a): używam internetu aero2

Przy tej prędkości internetu cudów nie będzie i żaden program w tym nie pomoże.
"Świat zwariował, a ludzie zdurnieli"

Takie programy chyba niestety nie istnieją. A tak czy tak przy takiej prędkości neta to chyba tylko YT z najniższą roździelczością... Ale czy jest sens aż tak męczyc oczy? Nie lepiej zainwestować w lepszy internet?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Nie ma takiego oprogramowania, ponieważ w tej sytuacji byłoby to bezsensowne. Czy oglądasz przez przeglądarkę czy przez program wyszło by na to samo. Zmiana rozdzielczości wiązałaby się z tym, że podczas oglądania komputer musiałby strumieniowo konwertować film, a to się wiąże z potrzebą dużej mocy obliczeniowej do płynnego działania. Jest oprogramowanie do pobierania filmów z YouTube czy innych serwisów, ale jak już wspomniał kolega Lexan przy takim Internecie cudów nie będzie. Zamiast oglądać zacinający się film będziesz oglądać pasek postępu w pobieraniu pliku.
no trudno, na razie sobie buforuje, a te 240p to nawet na 15cal lapku nie tak zle wyglada xd.
Ciekawe co będzie z aero2 w 2017, podobno ma byc lte ale nie mają anten tak jak teraz wszędzie
Programy: Polecane / Nowe / Inne