Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Program jak wine na windowsa

Toungue  Program jak wine na windowsa
Wine to program który "tłumaczy" język windowsowy żeby linux mógł zrozumieć - tak w skrócie. Ja szukam czegoś podobnego tylko że żeby windows 7 mógł zrozumieć windowsa xp, bo nie wszystkie aplikacje z xp działają na 7. Jest mi to potrzebne do odpalenia gry Beyond Good and Evil która działa tylko na xp. Co prawda mógł bym odpalić xp w virtualbox ale nie ma mam kodu do xp, a prawa nie będę łamał, a po za tym w virtualbox chyba będzie spore opóźnienie a w grach takich jak Beyond Good and Evil to by było trochę wkurzające.
Hekko  -30% na hostingu WWW/reseller "PROHEK2016"
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
RE: Program jak wine na windowsa
Próbowałeś uruchamiać tę grę w trybie zgodności?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Tak nie działa, a nie mam premium lub ultimate by mieć windows xp mode który chyba działa szybciej niż xp w virtualboxie znaczy nie ma opóźnień.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Na tej >> http://www.gog.com/ stronie można zakupić za grosze stare gry przerobione w ten sposób, żeby uruchamiały się pod wszystkimi nowymi systemami, Beyond Good and Evil oczywiście też jest.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Cytat:compatible with Windows (XP, Vista, 7, 8)
cytat z http://www.gog.com/gamecard/beyond_good_and_evil

A jak pisałem do ubisoftu przez pomoc techniczną czy jak tam się to zwie to nie mogli pomóc, nie odesłali do żadnego pacha. Więc mam pytanie strona gog.com ma jakieś swoje pache czy coś takiego do gier, że według nich będzie działać ?
Tak. Sami wprowadzają drobne zmiany w konfiguracji i wgrywają wszystkie możliwe patche (także nieoficjalne) tak więc jak piszą, że działa to działa. Kupuję gry tylko z tej strony od roku, niektóre starsze ode mnie, i wszystkie działają bez problemu.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
(31.12.2012, 16:39)Rincewind napisał(a): Tak. Sami wprowadzają drobne zmiany w konfiguracji i wgrywają wszystkie możliwe patche (także nieoficjalne) tak więc jak piszą, że działa to działa. Kupuję gry tylko z tej strony od roku, niektóre starsze ode mnie, i wszystkie działają bez problemu.

Fajnie wiedzieć. Szkoda że nie mają black & white.
O ile pamiętam jest głosowanie i możliwe, że się pojawi za jakiś czas - póki co ma ponad 6 tysięcy głosów.
Tu są te głosowania http://www.gog.com/wishlist/games ?
Tak. Wesoły
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
gry z gog.com przerobione dla zgodności z xpwine na windowsa