Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Programy z płyt- czy z nich korzystasz?

RE: Programy z płyt- czy z nich korzystasz?
Sprawdzam te które są przydatne instaluję a te które są przydatne zainstalowane i nie chodzą zapominam o nich i szukam podobnych w necie.
Procesor AMD Athlon 4200 AM2 Core Duo,Płyta główna Gigabyte M55S-S3 rev 2.0 AM2 1394,2x1024 DDR2 800 A-Date.Grafiga Nvidia GT 550 PCI-e,320GB Barracuda SATA II NCQ 16MB.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
jak narazie skorzystałem tylko z kilku programów z płyt PCF-u, m.in. z ArcaVir i GetRighta, napewno skorzystam jeszcze z ArcaMicroScan Pro jak się licencja na ArcaVria skończy Wesoły

Na płytach jest dużo programów które już mam lub miałem (z neta), ale uważam że zawsze te płytki mogą się przydać (np. gdy odetną mi neta i akurat będę musiał robić formataOczko ) dlatego trzymam je w bezpiecznym miejscu Wesoły
Nie wiesz, komu przekazać 1% podatku?
Przekaż swój 1% Zuzi! http://www.zuzia.opx.pl
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
moim zdanie jesli mamy uzywac arcavir 2006 to wole kaspersky online scaner bo za darmo zresztom zaczolem testowac kaspersky internet security 6.0 najpierw demo jak nastompil koniec to wziolem beta
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
adalbertus napisał(a):Jestem ciekawy czy programy z płyt, a przede wszystkim pełne wersje, są używane czy zostawiane gdzieś na półce. I czy takie niedogodności jak rejestracja przez internet, i/lub tylko roczna licencja potrafią zniechęcić do używania takich programów.

Możecie pisać też konkretne nazwy pełnych wersji które przypadły Wam do gustu, jak i te które wywołały odruch wymiotnyOczko

Zgadzam się
Jak znajdę jakąś ciekawą aplikację, to ją zainstaluję, ale z tych programów co mam, to z nawet 10% nie korzystam
To tak jak ja.Jak coś warto zainstalować to instaluje.PC Format kupuje przedewszytskim dla gazetki, a nie płytki.
Coś faktycznie nie było dopracowane z tą płytą ratunkową, ale uparłem się, szukałem wszędzie aż udało mi się z tym samym programem (Ultimate Boot CD 4 Win v301) umieszczonym niestety w PC World Komputer. Gdy się ma oryginalny Instaler WinXP SP1 to, aby zintegrować go z SP2 trzeba ściągnąć z Internetu (a nie jest to wcale łatwe) programik AutoStreamar.exe.
Płytka startuje i działa, ale też nie w 100%. Np. nie działa u mnie obsługa Sieci Lan. A z wyboru boot menu konsola przywracania systemu, bo niby zaczyna się uruchamiać, ale wyskakuje komunikat o baku możliwości uruchomienia CMD i koniec. Nie działa też u mnie podgląd plików na dyskach NTFS pod DOS, pomimo iż jest specjalna aplikacja właśnie w boot menu startowym. Dobrze, że po pełnym wystartowaniu z tej cd można wchodzić na dyski i dowolnie zmieniać nazwy, kopiować, usuwać czy robić inne operacje na katalogach czy plikach nawet tych SYSTEMOWYCH.
Testuję wszystkie ciekawe programy zawarte na płytkach PCF i zostawiam te najlepsze a przyznam się iż jest ich wcale nie mało.
goombay
Od niedawna mam neta i już mi się tak zdarzało że na okładce "wielkie halo pełna wersja programu", a później moja instalacja i korzystanie kończyło sie na rtejestracji programu przez internet. Teraz już mam internet i mogę korzystać z programów "sprzed roku". Proponowałbym, by przy pełnej wercji programu zamieszczać klucz, nr seryjny, itp. który uzyskuje sie przez zwykłą instalację przez internet. Kiedyś musiałem prosić kolegów by się rejstrowali w moim imieniu i po którymś razie było mi głupio. Chytry
Programy: Polecane / Nowe / Inne