Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free

RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Efficient To-Do List [for PC]
Efektywna lista rzeczy do zrobienia jest przeznaczona do zarządzania zadaniami na komputerach PC i telefonach komórkowych według koncepcji GTD. Dokłada wszelkich starań, aby pomóc ci w przestrzeganiu zasady „przede wszystkim”. Dobrze rozpoczęty jest w połowie gotowy. Obsługuje ponad 30 języków i został sprzedany do ponad 100 krajów. Więc uwierz, że twój wybór i twoje życie będą wspanialsze dzięki Efficient To-Do List. Promocja kończy się za 7 h.
WindowCloser [for PC]
Harmonogram systemu Windows: zamykaj uruchomione programy, konserwuj dyski, zamykaj system Windows i organizuj muzykę w zaplanowanym czasie dzięki zaawansowanym funkcjom. Promocja kończy się za ok. 2 dni.
Kalkulator głosowy dla wielu urządzeń z systemem Android
Promocja kończy się za 8 h, ważność promocji na pół roku.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Aplikacje na Android. W nawiasach są podane ceny po zakończeniu darmowej promocji. Na każdą aplikację czas promocji jest różny, jest to zazwyczaj kilka dni. Wyszukajcie je po tytule w sklepie Play:

Darmowe gry:


 1. Roll Turtle (13,99 zł)
 2. Battle Ships 1988 Revival Pro (3,79 zł)
 3. Matchy Moods (5,19 zł)
 4. FASTAR VIP (4,69 zł)
 5. Ocean Go! (4,29 zł)
 6. Up Left Out (1,79 zł)
 7. Survivalist: invasion PRO (5,19 zł)
 8. Super Brain Pro (3,79 zł)
 9. Sudden Warrior Plus (Tap RPG) (3,49 zł)
 10. Slayer Bizarre Shmup PRO (21,99 zł)
 11. Missile Dude RPG: Tap Tap Missile (8,29 zł)
 12. Project Archery: Shoot Apples With Physics (3,69 zł)
 13. Superhero Fruit Premium: Robot Wars Future Battles (9,19 zł)
 14. Idle Train Station Tycoon: Money Clicker Inc. (7,69 zł)
Darmowe aplikacje:


 1. CPUz Pro (7,99 zł)
 2. VPN Premium (7,99 zł)
 3. ProGo App (6,50 zł)
 4. Video Enhancer Pro (4,39 zł)
 5. Preschooler. All-in-One (11,99 zł)
 6. Top Scanner Pro - Document Scanner (2,99 zł)
 7. Kreator PDF i edytor pro (9,99 zł)
 8. Volume Slider Like Android P Volume Control (1,79 zł)
Darmowe paczki tapet i ikon:


 1. Space Galaxy Wallpaper HD Pro (4,09 zł)
 2. Cuticon Round - Icon Pack (4,69 zł)
 3. S10 One UI Black AMOLED - Icon Pack (6,09 zł)
 4. Fabulous - Icon Pack (4,79 zł)
 5. Coffee - Icon Pack (4,69 zł)
Źródło: Google PlayKeep Software Alive [for PC]
Utrzymuj działanie aplikacji w przypadku awarii lub zamknięcia. Niektóre aplikacje są podatne na awarie. Keep Software Alive automatycznie uruchamia ponownie tego rodzaju aplikacje. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić interwał sprawdzania w sekundach i wybrać aplikacje, które chcesz ponownie uruchomić. Narzędzie zostało zbudowane dla administratorów systemu i zaawansowanych użytkowników. Za pomocą tego narzędzia można zminimalizować przestoje aplikacji. Działa w wersjach Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 i Windows Server.
Promocja dobiega końca za 6 dni.

Post2Social PLUS [for PC, Mac, Android, & iOS]
Post2Social to narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi, które ułatwia planowanie postów, analizowanie wydajności i zarządzanie wszystkimi kontami w mediach społecznościowych w jednym miejscu. Promocja kończy się za 12 dni.
Black Bird Cleaner PRO [for PC]
Black Bird Cleaner inteligentnie skanuje każdy cal komputera, a następnie usuwa znalezione śmieci. I wybiera tylko pliki, które są w 100% bezpieczne do usunięcia, więc nigdy nie musisz się martwić o usunięcie niewłaściwych. Aplikacja posiada też narzędzia optymalizujące system. Promocja wygasa za 31 h.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Efficient Reminder [for PC]
Efficient Reminder to profesjonalny, wieloplatformowy i łatwy w obsłudze program, który został zaprojektowany do zarządzania datami, spotkaniami i wydarzeniami. Z jego pomocą będziesz w stanie nadrobić zaległości w spotkaniach, zadziwić swoją dziewczynę, gdy się z nią spotyka, płacić rachunki każdego miesiąca na czas i przygotować się na urodziny swojej mamy lub przyjaciół na czas. Może także przypominać o ważnych wakacjach. Obsługuje ponad 30 języków i został sprzedany do ponad 100 krajów. Więc uwierz w swój wybór! Twoje życie będzie cudowniejsze dzięki Efficient Reminder. Promocja ważna jeszcze przez 6 dni.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Block Webcam and Microphone [for PC]
Aplikacja do blokowania mikrofonu i kamerki, chroniąca prywatność i zapewniająca bezpieczeństwo. Promocja wygasa za 6 dni.
ReadTrix [for PC]
Łatwe w użyciu oprogramowanie do zamiany tekstu na dźwięk. Po prostu wklej tekst i posłuchaj go. Promocja kończy się za 5 dni.

WinUtilities Pro [for PC]
Potężne narzędzie do optymalizacji Windows, zawierające wiele przydatnych funkcji. Promocja trwa jeszcze 4 dni.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Zortam Mp3 Media Studio Pro
Zortam Mp3 Media Studio to wszechstronny pakiet aplikacji Mp3. Ma kilka modułów, takich jak Zortam Mp3 Auto Tagger, Mp3 Organizer, ID3 Tag Editor, Mp3 Player, Mp3 Normalizer, BPM (Beats Per Minute) Analyzer, CD Ripper, YouTube To Mp3 Converter, Mp3 to Wav converter. Licencja dożywotnia. Promocja konczy się za 9 h.
WinToHDD Professional [for PC]
WinToHDD pozwala zainstalować lub ponownie zainstalować system Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista bez napędu CD / DVD, lub napędu USB. Za pomocą tego wszechstronnego narzędzia do wdrażania systemu Windows można łatwo ponownie zainstalować system Windows, zainstalować system Windows na dyskach innych niż ten, na którym jest zainstalowany system operacyjny Windows, lub sklonować istniejącą instalację systemu Windows na inny dysk. Ponadto można go użyć do utworzenia dysku flash USB z wieloma instalacjami systemu Windows, aby zainstalować dowolną wersję systemu Windows na komputerach z systemem BIOS i UEFI. Promocja wygasa za 6 dni.
Keep Software Alive [for PC]
Utrzymuj działanie aplikacji w przypadku awarii lub zamknięcia. Niektóre aplikacje są podatne na awarie. Keep Software Alive automatycznie uruchamia ponownie tego rodzaju aplikacje. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić interwał sprawdzania w sekundach i wybrać aplikacje, które chcesz ponownie uruchomić. Narzędzie zostało zbudowane dla administratorów systemu i zaawansowanych użytkowników. Za pomocą tego narzędzia można zminimalizować przestoje aplikacji. Działa w wersjach Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 i Windows Server. Promocja wygasa za 8 h.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Atlantis Word Processor [for PC]
Kompaktowy, szybko ładujący się, ale wciąż wydajny i wydajny, edytor tekstu Atlantis jest idealnym towarzyszem dla szerokiego zakresu zadań związanych z przetwarzaniem tekstu - od prostych do najbardziej złożonych. Atlantis ma wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia prostych dokumentów lub wielkich dzieł literackich: powieści, eseje, raporty, listy, pamiętniki, artykuły w gazetach itp. Promocja kończy się za 31 h.
VideoProc[PC, MAC]
Edytor, konwerter wideo. Promocja kończy się za 7 h od godziny dodania tego postu.
AudioGrail [for PC]
AudioGrail (wcześniej K-MP3) to szwajcarski scyzoryk do wszystkiego, co jest związane z plikami audio (MP3, MPC, OGG…). Może bardzo łatwo automatycznie zmieniać nazwy i oznaczać (oznaczać: informacje takie jak nazwa wykonawcy, album, tytuł utworu) automatycznie. Może także analizować jakość, organizować pliki w systemie, znajdować duplikaty plików i poprawiać codzienne wrażenia dźwiękowe! Promocja kończy się za ok. 5 dni.

Efficient Notes [for PC]
Efficient Notes to wieloplatformowy, łatwy w użyciu i potężny pakiet oprogramowania do notatek i notebooków. Dzięki Efficient Notes wystarczy zarządzać notatkami, notatkami i notatkami na pulpicie w jednym interfejsie i jednym pliku. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technice wyszukiwania pełnotekstowego Flash wystarczy wpisać słowo w notatce, aby szybko znaleźć tę notatkę! Produkt ma silną funkcję edycji podobną do Microsoft Word. Promocja kończy się za 3 dni.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
GridinSoft Anti-Malware [for PC]
GridinSoft Anti-Malware to nowoczesne, potężne rozwiązanie, które pomaga tysiącom naszych klientów w usuwaniu złośliwego oprogramowania. Wykonuje swoją pracę szybko i skutecznie. Sprawdź komputer pod kątem złośliwego oprogramowania i pozbądź się go z łatwością. Jest to oferta na jedno stanowisko PC, na pół roku. Oferta wygasa za 30 h od godziny dodania postu.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Wise Registry Cleaner Pro [for PC]
Wise Registry Cleaner Pro to potężne narzędzie, które może pomóc w usuwaniu niepotrzebnych plików, naprawianiu problemów z rejestrem, usuwaniu śladów prywatności, wykrywaniu przyczyn spowolnienia i przywracaniu sprawności komputera! Promocja kończy się za ok. 2 dni.
WinToHDD Professional [for PC]
WinToHDD pozwala zainstalować lub ponownie zainstalować system Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista bez napędu CD / DVD, lub napędu USB. Za pomocą tego wszechstronnego narzędzia do wdrażania systemu Windows można łatwo ponownie zainstalować system Windows, zainstalować system Windows na dyskach innych niż ten, na którym jest zainstalowany system operacyjny Windows, lub sklonować istniejącą instalację systemu Windows na inny dysk. Ponadto można go użyć do utworzenia dysku flash USB z wieloma instalacjami systemu Windows, aby zainstalować dowolną wersję systemu Windows na komputerach z systemem BIOS i UEFI. Promocja dobiega końca za 24 h.

Zestaw darmowych aplikacji na Androida, więcej pod linkiem tutaj. Promocje kończ się pod koniec stycznia różnica w datach, zależnie od aplikacji.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Loop [for PC]
Przeciągnij i upuść odtwarzacz muzyki, który może rozpocząć odtwarzanie ulubionych utworów w Loop po uruchomieniu komputera.

Loop to niewidzialny odtwarzacz muzyki, który może ci pomóc w chwilach, w których lubisz słuchać ulubionej piosenki podczas pracy lub nauki. Po prostu upuść piosenkę w programie i ciesz się. Promocja kończy się za ok. 5 dni.

MiniTool ShadowMaker Pro [for PC]
Aplikacja do backupu danych, partycji, dysków i systemu. Promocja kończy się za ok.  42 h. od momentu dodania tego postu. 
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
LightMV [for PC, Mac, Android, & iOS]
Edycja wideo, aplikacja online, działająca w przeglądarce internetowej. Promocja wygasa za ok. 3 dni.
FileMenu Tools [for PC]
FileMenu Tools to program, którego można użyć do dostosowania menu prawym przyciskiem myszy Eksploratora. Może być łatwo zainstalowany i skonfigurowany, nawet przez mniej doświadczonych użytkowników. Promocja kończy się za ok. 3 dni.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne
Podobne wątki (Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z zgrywaniem filmów DV na komputer w programie Free CUDA DVD Ripper 7 wilk09 1 3871 15.12.2018, 05:04
Ostatni post: Illidan
  Oprogramowanie do katalogowania i ewidencji zmian na plikach fezop 1 4743 10.11.2018, 10:34
Ostatni post: Michu_PL
Ściana czy mogę zmienić oprogramowanie z pliku ISO? halpmeinmylife 1 5254 31.03.2018, 20:53
Ostatni post: Fix00ser

Skocz do:


Wybrane wątki (Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Instrukcja spod 0x00aef9c6 odwołuje się do pamięci pod adresem 0x000000000 RiseOne 1 3054 07.02.2019 22:15
Ostatni post: Juntao
  Pinnacle Studio 18 przyspieszony obraz z Actiona HobbiStycznie 0 2599 06.02.2019 16:14
Ostatni post: HobbiStycznie
  Podłączenie zewnętrznego ekranu dotykowego do laptopa, niezależnie? Nebeb 4 3097 06.02.2019 12:39
Ostatni post: Illidan
  Problem z aktywacja Windows'a 10 home. wrzawus 3 3502 04.02.2019 17:30
Ostatni post: stens
  Thunedrbird - problem z odnośnikami w postach. marcoosp 2 2632 03.02.2019 17:45
Ostatni post: marcoosp
  Przekierowanie w przeglądarce greg8403 0 2577 03.02.2019 16:54
Ostatni post: greg8403
  ZenWriter Nomeolvides 0 2932 03.02.2019 14:15
Ostatni post: Nomeolvides
  problem z podglądem czcionki w Windows 7 64 bit marcoosp 2 3401 03.02.2019 13:05
Ostatni post: marcoosp
Wink Program do bezwzględnego fomatowania dysków. Squeazz 3 3229 03.02.2019 11:52
Ostatni post: Fix00ser
  Odzyskiwanie plików z folderu dokumenty . BartexVP 1 3656 03.02.2019 05:45
Ostatni post: stens
  Dump crash report phixor 5 2995 02.02.2019 23:15
Ostatni post: Officer Crabtree
  Dziwny problem po 1h-2h/różnie grania w fortnite Pompa12 3 3300 29.01.2019 20:54
Ostatni post: Squeazz
  Słaby laptop i który system wybrać mt17 6 5126 29.01.2019 18:35
Ostatni post: BartiX!
  "Programy i funkcje" nie widzi zainstalowanych programów na innej partycji.. kokus98 2 3803 25.01.2019 22:42
Ostatni post: kokus98
  Gamblr nie pozwala przesłać grafik i video na INSTAGRAM lionelius 0 2806 25.01.2019 12:34
Ostatni post: lionelius