Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free

RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Driver Booster 8 PRO [for PC]
IObit Driver Booster 8 PRO to narzędzie do aktualizacji sterowników ONE-CLICK oferowane przez IObit w celu konserwacji urządzeń sprzętowych poprzez aktualizację i instalację przestarzałych, brakujących i wadliwych sterowników dla zwykłych użytkowników. Dzięki nowo rozbudowanej bazie danych online może obsługiwać ponad 200 000 sterowników, które obejmują ponad 3000 marek fabrycznych sterowników; nawet rzadkie dane kierowcy można łatwo wykryć. Również rozszerzona baza danych komponentów gier, aby zapewnić łatwe wykrywanie komponentów, takich jak VC Runtime 2008. Driver Booster może zdiagnozować sprzęt komputerowy i stan urządzenia, a następnie pomóc sprzętowi komputerowemu użytkowników znaleźć właściwą wersję sterownika, aby naprawić brakujące i wadliwe sterowniki. Promocja obejmuje trzy stanowiska komputerowe na pół roku. Promocja wygasa za o. 6 dni.

Cytus II

Normalna cena: 8,89 zł. Ściągnij za darmo z Google Play (brak daty końca promocji)
Cytus II to druga część bardzo interesującej gry muzycznej, utrzymanej w estetyce anime i cyberpunkowych klimatach. Ludzie znaleźli sposób, by synchronizować „real” z internetem a w Sieci żyje DJ-legenda, którego muzyka porywa tłumy. Rozgrywka odbywa się w rytm ponad 100 utworów, skomponowanych w Azji, Europie i USA. Gracze konkurują na ponad 300 listach przebojów, więc nawet początkujący znajdą tu coś dla siebie.


VX Video Editor Pro
Normalna cena: 20,99 zł. Ściągnij za darmo z Google Play (do 24 listopada)
[Obrazek: VX-Video-Editor-Pro.jpg]
VX Video Editor Pro to prosty w obsłudze edytor filmów, w którym można łatwo przygotować film lub animowany obrazek GIF. Aplikacja pozwala kadrować film, obrócić obraz, zmienić tempo odtwarzania i odtwarzać film od tyłu, a także łączyć kilka klipów w jeden film. Nie zabrakło możliwości kompresowania filmów, w tym zapisywania ich jako GIF oraz tworzenia filmów z obrazów. VX Video Editor ma też narzędzia do manipulowania ścieżką dźwiękową.


Sound Sampler
Normalna cena: 6,99 zł. Ściągnij za darmo z Google Play (do 24 listopada)
Sound Sampler to klasyczny soundbord, który odtwarza dźwięk po dotknięciu przycisku. Dźwięki można ułożyć samodzielnie, przypisując media do przycisków, co czyni tę aplikację bardzo elastyczną. Dzięki temu można przygotować własne soundboardy na różne okazje.
Aplikacja ma sporo dodatkowych opcji, jak indywidualne ustawienia głośności dla mediów, możliwość przycinania dźwięku, zmiany wysokości (pitch), balans, szybkość, narastanie, ping-pong, pętla i tym podobne.


Legend of the Cartoon
Normalna cena: 11,99 zł. Ściągnij za darmo z Google Play (do 25 listopada)
Legend of the Cartoon to gra, w której musisz zebrać jak największą drużynę bohaterów, by obronić swoją pozycję i przypuścić atak na potężnych przeciwników. Nowych bohaterów możesz zdobyć dzięki monetom zebranym w walce. Wszyscy zamieszkają w wyjątkowym mieście, które gracz może sam udekorować. Ponadto w różnych wydarzeniach w grze można zdobyć przedmioty, które ulepszą indywidualnych bohaterów. To wszystko zostało ubrane w zupełnie nieprzystającą do klimatu gry, nieco niezdarną oprawę graficzną.


ShapeOmnioes
Normalna cena: 6,49 zł. Ściągnij za darmo z Google Play (do 23 listopada)
ShapeOmnioes to gra dla miłośników układanek typu Tangram, Pentomino i innych abstrakcyjnych układanek. Nie ma tu limitów czasowych, punktów ani reklam. Jest tylko relaksująca muzyka i łagodne palety barw. Gra zawiera niemal 400 plansz o rosnącym poziomie trudności.
W grze chodzi o to, by wykorzystując dostępne klocki wypełnić cały kształt. Jedno dotknięcie klocka go obróci, dwa szybkie zrobią lustrzane odbicie. 


Memorize: Learn Chinese Words with Flashcards
Normalna cena: 23,99 zł. Ściągnij za darmo z Google Play (do 23 listopada)
[Obrazek: memorize-nauka-chinskiego-dla-androida.jpg]

Memorize to aplikacja do nauki chińskich słówek, wykorzystująca klasyczne fiszki. Dzięki Memorize możesz opanować ponad 9 tysięcy przydatnych słów i zwrotów, o ile znasz je już po angielsku. Słownictwo zawarte w aplikacji pomoże przygotować się do testów znajomości języka (HSK, TSC i BCT), choć oczywiście nauka może zacząć się od kompletnych podstaw. Aplikacja nie uczy pisania znaków Hanzi.

Kolejne słówka są dobierane przez sztuczną inteligencję na podstawie aktualnego stanu wiedzy i potrzeby utrwalenia oraz zwyczajów użytkownika. Aplikacja wyświetla też statystyki i informuje o prawdopodobieństwie wystąpienia słówek. Można z niej skorzystać również, by sprawdzić znaczenie słówek dzięki dostępnej wyszukiwarce.

Spelling Pro! (Premium)
Normalna cena: 9,39 zł. Ściągnij za darmo z Google Play (do 18 listopada)
[Obrazek: spelling-pro-dla-androida.jpg]
Spelling Pro! to gra słowna, wymagająca dobrej znajomości pisowni angielskich słów, przez co może posłużyć jako pomoc w nauce języka obcego. W grze dostępne są trzy typy rozgrywki: treningowy i dwa wyzwania (8 rund lub limit 120 sekund), przy czym w wyzwaniach można zmierzyć się z ludźmi z całego świata i wspinać się w międzynarodowym rankingu. Gra jest odpowiednia dla osób w każdym wieku.


Broken Words PRO
Normalna cena: 9,19 zł. Ściągnij za darmo z Google Play (do 18 listopada)
Druga gra słowna w dzisiejszym przeglądzie to Broken Words PRO. Tu zadaniem gracza jest układanie słów z pojedynczych liter lub sylab. Słowa są losowane z ogromnej puli, więc nie ma szans, by rozegrać dwie identyczne partie. Podobnie jak w poprzedniej grze, tu również mamy do wyboru trzy tryby – czasowy, 10 rund albo ćwiczenia bez ograniczeń.


Hidden Word Brain Excerise PRO
Normalna cena: 9,19 zł. Ściągnij za darmo z Google Play (do 18 listopada)
Hidden Word Brain Excerise PRO to gra słowna, która polega na odgadywaniu słów w języku angielskim, które są częściowo zasłonięte. Podobnie jak dwie poprzednie aplikacje, można jej używać jako pomocy w nauce języka na niemal każdym poziomie. W grze można zmierzyć się z graczami z innych krajów, ale do grania nie jest potrzebne połączenie z internetem. Gra dostarcza trzy tryby zgadywanki: czasowy, zrelaksowany i ćwiczenia.

1AVCenter [for PC]
1AVCenter to grupa aplikacji zebranych w jednym inteligentnie zaprojektowanym interfejsie użytkownika: oprogramowanie do nagrywania ekranu, oprogramowanie do przechwytywania dźwięku, oprogramowanie do strumieniowej transmisji wideo na żywo, oprogramowanie do zdalnego nadzoru wideo, serwer plików Windows i inne. Promocja wygasa za ok. 5 dni.
Duplicate Photo Finder Plus[PC]
Duplicate Photo Finder Plus pozwala szybko zidentyfikować zduplikowane zdjęcia za pomocą szybkiego algorytmu, który jest w 100% dokładny. Dzięki Duplicate Photo Finder Plus będziesz cieszyć się obsługą prawie każdego popularnego formatu plików graficznych i uzyskać natychmiastowe rezultaty za jednym kliknięciem. Po prostu użyj Duplicate Photo Finder Plus, aby przeskanować całe dyski lub określone foldery lub typy plików, nawet te ukryte. Funkcja podglądu pozwala zobaczyć, co usuwasz, zanim je usuniesz. Promocja na apkeęwygasa za ok. 8 h od godziny napisania tego postu.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Start Hotspot[PC]
Start Hotspot pozwala zbudować własną platformę Wi-Fi wraz z niestandardowymi stronami powitalnymi, zaangażowaniem użytkowników, handlem elektronicznym i funkcjami marketingowymi. Dzięki Start Hotspot będziesz mógł zwiększyć swoje polubienia na Facebooku, promować produkty i usługi oraz rozpowszechniać ważne informacje swoim klientom, a wszystko to za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Promocja kończy się za ok. 8 h od chwili napisania tego postu.
FOCUS Projects 4 [for PC & Mac]
Twórz makra z podręcznika, ostre jak brzytwa i zawierające szczegóły, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś. Dzięki nowym technologiom FOCUS Projects 4 możesz tworzyć najnowocześniejsze zdjęcia makro, które mają fascynującą głębię ostrości i wydobywają niezwykłe szczegóły na światło dzienne. Promocja kończy się za 6 dni.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Beauty Guide [for PC]
Beauty Guide to edytor zdjęć umożliwiający retusz twarzy, korygowanie defektów kosmetycznych oraz nakładanie makijażu bezpośrednio na zdjęcia. Beauty Guide pomoże Ci wyretuszować skórę; zredukować zmarszczki i opuchliznę oczu; nałóż szminkę, róż, cień do oczu i puder. Możesz to wszystko zrobić bezpośrednio na zdjęciu! Promocja kończy się za ok. 6 dni.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
QILING Disk Master Professional [for PC]
QILING Disk Master Professional to kompleksowy program do ochrony danych na komputerze: QILING Disk Master Professional oferuje różnorodne funkcje - w tym tworzenie kopii zapasowych i przywracanie dysku / partycji / systemu, kopiowanie / przenoszenie / zmiana rozmiaru dysku / partycji / systemu, monitorowanie stanu dysków, dysk wirtualny, dysk bezpieczny i dysk RAM - które pomagają w różnych aspektach tworzenia kopii zapasowych danych, ochrony i bezpieczeństwa. Promocja kończy się za ok. 8 h od godziny napisania tego postu.
DUMo PRO [for PC]
DUMo ( D rivers U pdate Mo nitor) zapewnia aktualność i bezpieczeństwo Twojego komputera dzięki najnowszym wersjom wymaganych sterowników sprzętowych! Promocja kończy się za ok. 2 dni.
iBoysoft Data Recovery[PC]
iBoysoft Data Recovery pozwala odzyskać krytyczne dokumenty i nośniki, które zostały usunięte lub utracone z dysków NTFS, exFAT i FAT. Dzięki iBoysoft Data Recovery będziesz w stanie skutecznie pokonać szeroką gamę głównych przyczyn utraty danych, w tym usunięcie, sformatowanie dysków, uszkodzenie i utratę partycji. A co najważniejsze, możesz użyć iBoysoft Data Recovery z Windows XP, Vista, 7, 8 i 10, a także z wersjami Windows Server sięgającymi Promocja kończy się za ok. 8 h od chwili napisania tego tekstu.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
1000 High Resolution Backgrounds Bundle [for PC & Mac]
Odkryj piękny zestaw 1000 tła w wysokiej rozdzielczości ! To ponad 1000 super tła z niesamowicie jasnymi kolorami. Są niezwykle wszechstronne i można je stosować w wielu różnych wzorach. Promocja kończy się za ok. 6 dni.

Screen Logger[PC]
Screen Logger zapisuje obrazy pulpitu za każdym razem, gdy klikniesz przycisk myszy, rejestrując aktywność komputera, z którą możesz zapoznać się później w formacie pokazu slajdów lub wideo. Uwaga: pakiet konwerterów oferowany podczas dzisiejszej promocji ma dożywotnie aktualizacje i zawiera następujące tytuły: 1AV Video Converter, 1AV SWF Video Converter, 1AV Image Converter, 1AV MP3 Converter i Video to Exe Converter (wszystkie tytuły w tym pakiecie są przeznaczone dla systemu Windows / PC). Promocja kończy się za ok. 7 h od godziny napisania tego postu.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
TouchSpace Synth [for PC]
Naturalnie tworzenie muzyki na komputerze za pomocą ekranu dotykowego, kamery internetowej lub myszy. TouchSapce Synth został stworzony, aby odtwarzanie muzyki na komputerze było bardziej intuicyjne i przystępne cenowo dla każdego, kto chce tworzyć muzykę. Oferuje najbardziej naturalny sposób tworzenia muzyki, po prostu używając ekranu dotykowego lub dłoni przed kamerą internetową. Jeśli ich nie masz, możesz również użyć myszy. Promocja kończy się za ok. 6 dni.
Ant Download Manager PRO [for PC]
Ant Download Manager (AntDM) to narzędzie, które pozwala na wielokrotne zwiększanie szybkości pobierania plików dzięki wielu strumieniom pobierania, wznawianie, planowanie pobierania, przechwytywanie i pobieranie strumieni audio i wideo. Promocja kończy się za ok. 6 dni.
Auto Mail Sender™ Standard Edition[PC]
Auto Mail Sender ™ Standard Edition to niezwykle wydajna i intuicyjna aplikacja do wysyłania wiadomości e-mail, której można używać do automatycznego wysyłania wiadomości e-mail w dowolnym czasie i z dowolną częstotliwością. Wysyłaj automatyczne wiadomości e-mail co roku, co miesiąc, co tydzień, codziennie lub okresowo, o ile możesz sobie wyobrazić. Do zakończenia promocji zostało ok. 9 h od godzimy napisania tego postu.

Promocje na Androida:

Money Manager (Elephant Bookkeeping)

Normalna cena: 15,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 29 listopada)
[Obrazek: Money-Manager-w-google-play.jpg]
Elephant Bookkeeping to osobisty organizer finansowy. Można w nim zapisywać wydatki i przychody, przypisywać je do różnych kategorii i na tej podstawie uzyskać statystyki finansowe. Można w niej prowadzić kilka kont. Elephant Bookkeeping świetnie sprawdza się przy prowadzeniu domowego budżetu. Dodatkowo można w niej zmieniać schemat kolorystyczny i włączyć ciemną skórkę.
Elephant Bookkeeping pozwala zapisywać i odtwarzać kopie zapasowe danych z pamięci telefonu.


Dog Training with Clicker (Puppy Perfect)
Normalna cena: 19,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 27 listopada)
[Obrazek: perfect-puppy-android.jpg]
Puppy Perfect to przydatna aplikacja dla świeżo upieczonych właścicieli piesków. Znajdują się w niej zaawansowane porady dla posiadaczy szczeniaczków, dotyczące wychowania, socjalizacji i treningu. Można tu przygotować profile dla jednego lub wielu psów i śledzić postępy oraz robić notatki. Jest tu też kalendarz i mnóstwo wskazówek dotyczących zarówno wychowania psa, jak i przydatnego wyposażenia.

The Sequence [2]
Normalna cena: 9,39 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 24 listopada)
The Sequence [2] to druga część innowacyjnej gry logicznej, w której musisz stworzyć odpowiednie sekwencje ruchów, by rozwiązać ponad 100 poziomów. Gra wymaga nieszablonowego myślenia, bo na planszach może być więcej niż jedna poprawna odpowiedź. Gra zapisuje postęp w chmurze i zawiera ranking graczy online.


Peppa Pig: Sports Day
Normalna cena: 13,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 29 listopada)

Peppa Pig: Dzień Sportu to gra dla najmłodszych, osadzona w świecie znanym z serialu animowanego o przygodach Świnki Peppy. W tej aplikacji znajduje się kilka mini-gier, w których Peppa i jej przyjaciele rywalizują w zawodach sportowych. Jest tu wyścig rowerowy, bieg po torze z przeszkodami, przeciąganie liny, skok w dal, a na koniec można zrobić lody z Panią Gazelą. Ponadto dzieci mogą projektować własne medale i zbierać nagrody.


Kosmos – Work Time Tracker, Job Timesheet
Normalna cena: 10,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 1 grudnia)
[Obrazek: kosmos-job-timesheet-google-play.jpg]
Kosmos to aplikacja do śledzenia czasu spędzonego na różnych zadaniach i lista zadań w jednym. Od konkurencji różni ją jednak element grywalizacji – zakończone zadania możesz zestrzelić kosmicznym myśliwcem, który zdobywa kolejne poziomy, w miarę jak załatwiasz coraz więcej spraw. Możliwość zestrzelenia zadania z listy jest dziwnie satysfakcjonująca.
Interfejs aplikacji Kosmos jest bardzo przyjazny i ma sporo możliwości. Na liście zadań można dodawać także priorytety i własne etykiety. Ponadto aplikacja tworzy podsumowania z wybranego zakresu czasowego.


Atonement – Dungeon of Seven Deadly Sins
Normalna cena: 9,69 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do  28 listopada)
Atonement - Dungeon of the Seven Deadly Sins to gra łącząca bitewną karciankę z ciekawą historią. Spokojnie, gra jest dostępna nie tylko w wersji koreańskiej. Główny bohater jest uwięziony przez 7 łańcuchów, z których każdy jest symbolem grzechu. Jakie życie prowadził? Tego dowiesz się w czasie grania, a konkretnie pokonując bestie symbolizujące 7 grzechów śmiertelnych. Walka odbywa się z użyciem kart bitewnych. By pokonać przeciwników, musisz zbudować silną talię i opracować strategię.
Płatna wersja gry zawiera dodatkowe korzyści: 2000 kamieni szlachetnych.


Word Connect Pro
Normalna cena: 9,29 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 26 listopada)
Word Connect Pro to ciekawe podejście do klasycznej wykreślanki, które może umilić Ci naukę angielskiego. Na planszy musisz znaleźć rozsypane słowa, złożone z liter w tym samym kolorze. Zaznaczone litery spadną, a z góry zostaną zsypane nowe.
Word Connect Pro ma 5 trybów gry (240 sekund, 25 ruchów, 25 liter, +5 sekund i +4 słowa). Baza słów liczy sobie ponad 500 tysięcy, więc na pewno nauczysz się dzięki niej czegoś nowego. Jest tu też tryb nocny i globalna punktacja.

Reading Raven: Learn to read phonics adventure
Normalna cena: 9,29 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 30 listopada)
Reading Raven to aplikacja dla dzieci w wieku od lat trzech, które uczą się czytać. Przyda się na pewno w dwujęzycznym przedszkolu albo jeśli dziecko wcześnie zaczyna naukę języka angielskiego. W Reading Raven znajdują się różne mini-gry, które uczą rozpoznawać litery i uczą pisać, a na wyższych poziomach także czytać całe zdania. Niestety jest dostępna tylko po angielsku.


Space Shooter: Alien vs. Galaxy Attack (Premium)
Normalna cena: 1,79 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 29 listopada)
Space Shooter: Alien vs Galaxy Attack (Premium) to jedna z moich ulubionych gier zręcznościowych. Space Shooter wykorzystuje banalnie prostą koncepcję – lecisz do przodu i strzelasz do wszystkiego, co spotkasz na swojej drodze. Pół dzieciństwa tłukłam w Galagę, więc mam do tych gier ogromny sentyment. Space Shooter stanowi spore wyzwanie, a przy tym jest napakowana wizualnymi fajerwerkami. Nie zabrakło potężnych powerupów, bossów i możliwości rozbudowy statków. Można nawet połączyć dwa statki w jeden megastatek.


Źródło:
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/aplikacje/google-play-platne-aplikacje-za-darmo-android-kosmos-peppa-pieniadze
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free
Beauty Guide [for PC]
Beauty Guide to edytor zdjęć umożliwiający retusz twarzy, korygowanie defektów kosmetycznych oraz nakładanie makijażu bezpośrednio na zdjęcia. Beauty Guide pomoże Ci wyretuszować skórę; zredukować zmarszczki i opuchliznę oczu; nałóż szminkę, róż, cień do oczu i puder. Możesz to wszystko zrobić bezpośrednio na zdjęciu! Do końca promocji zostało ok. 8 h od godziny napisania tego postu.
Flashpaste [for PC]
Flashpaste zapewnia potężne i bardzo skuteczne rozwiązanie oszczędzające czas podczas pisania. Możesz używać oprogramowania do pisania i używania szablonów tekstowych w sposób, który znacznie rozszerza standardowy schowek dostarczany w systemie Windows. Nie będziesz już musiał ciągle wycinać i wklejać wielu tekstów z różnych źródeł. To rozwiązanie nie tylko pozwala jednak zaoszczędzić czas; pomaga również uniknąć nieuniknionych błędów w druku wynikającym z ręcznego wpisywania wszystkiego za każdym razem. Dla zwykłych użytkowników komputerów schowek może być wystarczający, ale w wielu przypadkach po prostu brakuje mu funkcji, które są wymagane do oszczędzania czasu i niezawodnego i szybkiego wykonywania pracy. Do końca promocji zostało ok. 6 dni.
Vole Office[PC]
Na tym świecie naprawdę nie da się żyć bez możliwości tworzenia, otwierania i edytowania dokumentów i arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Office. Ale koszt jest czynnikiem, gdy używasz flagowych aplikacji - albo wydasz jedną dużą sumę na program, albo płacisz co miesiąc za subskrypcję. Zapomnij o tych kłopotach dzięki kopii dzisiejszej promocji na oprogramowanie, Vole Office! Promocja kończy się za ok. 9 h od godziny napisania tego postu.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne
Podobne wątki (Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z zgrywaniem filmów DV na komputer w programie Free CUDA DVD Ripper 7 wilk09 1 6459 15.12.2018, 05:04
Ostatni post: Illidan
  Oprogramowanie do katalogowania i ewidencji zmian na plikach fezop 1 7292 10.11.2018, 10:34
Ostatni post: Michu_PL
Ściana czy mogę zmienić oprogramowanie z pliku ISO? halpmeinmylife 1 7828 31.03.2018, 20:53
Ostatni post: Fix00ser

Skocz do:


Wybrane wątki (Promocje na komercyjne oprogramowanie do pobrania za free)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Logitech QuickCam Communicate STX SizahPL 0 3113 02.02.2020 22:58
Ostatni post: SizahPL
  Nowy dysk SSD a system w laptopie kamiln022 4 3399 01.02.2020 22:54
Ostatni post: kamiln022
  błąd przy uruchamianiu trybu single w grze cod MW 2 makus 0 675 01.02.2020 11:02
Ostatni post: makus
  Eksport poczty z programu pocztowego win10. tiger_zaby 4 3611 31.01.2020 00:12
Ostatni post: tiger_zaby
  Win7 pod skylake Cailo 1 3309 28.01.2020 23:54
Ostatni post: paintedfireworks
  Ceny oprogramowan itp bercik1414 16 6711 28.01.2020 21:18
Ostatni post: Cailo
  Windows 8.1 - błąd 0x800f0906 awm 55 19841 27.01.2020 20:12
Ostatni post: awm
  Folder temp, który zajmuje cały dysk Hang 3 3472 25.01.2020 10:56
Ostatni post: Michu_PL
  Gmail kalendarz nie pokazuje się na pasku Start. PioreQ 0 3086 24.01.2020 18:29
Ostatni post: PioreQ
  Windows 10, znikające miejsce. krakow2000 2 3227 22.01.2020 15:18
Ostatni post: kamel16
  TeamSpeak 3 nie działa krakow2000 1 3019 21.01.2020 22:11
Ostatni post: krakow2000
  Szukam programu do pokazania parametrów laptopa. leniuszeq 2 3299 21.01.2020 17:45
Ostatni post: stens
  Książka Word jokrawi 3 3248 21.01.2020 17:41
Ostatni post: stens
Question Jak pobrać i zainstalować Windows xp na Dysku USB ? Morgoth782 4 3398 17.01.2020 11:23
Ostatni post: SajorMuchodolski
  Polecane lektury do: programowanie, systemy operacyjne, obróbka zdjęć i filmów adiq1033 1 2978 15.01.2020 23:22
Ostatni post: Fix00ser