Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[Propozycja] Ostrzeżenia za wątki typu "Czy zadziała GTAIV?"

[Propozycja] Ostrzeżenia za wątki typu "Czy zadziała GTAIV?"
Propozycja dotyczy działu "Gry". To co widzę, jest już nudne. Na pierwszej stronie jest pięć aktywnych wątków o tym samym. Rozumiem, że nowi muszą się zaklimatyzować, ale tak naprawdę nie wnoszą oni nic konkretnego tylko przeważnie: "HELP GTA IV nie działa mi na HD3650, a sprzedawca mówił, że to karta, która podoła każdej grze!!".

Sam nie jestem osobą, która zna się na sprzęcie, ale czytając forum, nawet bez pytania o każdą pierdółkę czegoś można się dowiedzieć.

Wnoszę o to, aby każdy nie piszący w tym temacie: http://forum.pcformat.pl/thread-196786.html założy nowy o tym samym otrzymuje ostrzeżenie.

Pozdrawiam Tomek!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: [Propozycja] Ostrzeżenia za wątki typu "Czy zadziała GTAIV?"
Witam!

Według mnie, to głupi pomysł, bo może i jest kilka wątków o podobnej tematyce, ale co z tego, jeśli większość może okazać się na przykład przeterminowana - co może skutkować wręczeniem niemiłego prezenciku przez prowadzącego
(a tego byśmy nie chcieli)Wesoły.

Poza tym - od tego jest forum, żeby pytać, dowiadywać się różnych technicznych zagadnień - i ogólnie - dyskutować.
Więc wręczanie ostrzeżenia za dyskusję (nawet po kilkakroć na ten sam temat) to jakiś absurd!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Dawidsab, ręce opadają Oczy
Jak jest wątek zbiorowy to nie ulega przeterminowaniu, tak jak np "Czego w tej chwili słuchanie" czy "Wasze najnowsze zakupy" a przynajmniej nie było by burdelu..
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Atdawidsab
Bez komentarza, naprawdę nie raz ręcę opadają po niżej .... Szkoda słów.
Zawsze kiedy bym Twoich postów nie czytał, próbujesz jako tako z sensem odpowiadać na każdy rodzaj tematu, nie wiem po co żeby licznik postów bić, czy aż tak lubisz pisać, by tylko sobie pisać? Zakończyłem to zdanie znakiem zapytania ale proszę nie odpowiadaj na to i nie rób swojego kazania, nie chcę mi się prowadzić dyskusji o niczym.

Słusznie AtTurbo09 masz rację strasznie denerwujące jest to iż wchodzę sobie na forum raz na jakiś czas i zamiast sobie wejść od razu w któryś z kolei wątek (ciekawy) to przeważnie na całej stronie tak jak wyświetla przeglądarka są idiotyczne wątki typu jak autor wątku wspomniał "help coś tam nie działa, czegoś tam nie mogę ustawić, podłączyć itd, najbardziej jest wkurzający fakt, którego nie zrozumiem przyjdzie nowy user i on w ogóle nie czyta ani regulaminu, ani nic z tych rzeczy, pisze bzdety bezużyteczne nikomu i wtedy stopniowo powstaje burdel jak przedmówca wspomniał.

Myślę, że gdyby takie coś weszło w życie jakoś chociaż trochę by poskutkowało. Taki dostanie ostrzeżenie i może od razu zrozumie, że tak robi źle i syfi po prostu forum, no prawda też taka że nie każdy niestety się do tego podporządkuje i weźmie do siebie ostrzeżenia modów, adminów,itd..

Był pewien czas, że wątków do usunięcia zgłaszałem masę, była to naprawdę spora ilość to jest irytujące i nie powinno tak być. Trzeba szukać, patrzeć gdzie jakiś ciekawszy temat, by sobie wejść pogadać, bo wśród nich jest masa help, vs ta karta przeciwko tej i takiego typu wątków masa.

Spróbować zawsze, by można było na jakiś okres próbny np 3-6mscy, czy jest sens i czy widać jakąś rożnicę.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
(24.12.2009, 11:43)Croft napisał(a): Dawidsab, ręce opadają Oczy
Jak jest wątek zbiorowy to nie ulega przeterminowaniu, tak jak np "Czego w tej chwili słuchanie" czy "Wasze najnowsze zakupy" a przynajmniej nie było by burdelu..

Błagam Was... Nie psujcie atmosfery tak wyjątkowego dnia.
Co prawda - zarówno prowadzący (jak i my, zwykli userzy) musi się trzymać regulaminu - i nie może cofnąć ostrzeżeń na Święta, ale za to my możemy zachować trochę ogłady i zdrowego rozsądku - i zachowywać się, jak na świąteczny dzień przystałoWesoły.

Bo takimi ciągłymi kłótniami nic dobrego nie zdziałamy, a możemy tylko pogorszyć sytuację.

A przecież - jaka Wigilia, taki cały Nowy Rok.
Chcecie się kłócić cały następny rok?Oczko
Pierwsze co pomyślałem - ten wątek założył dawidsab Szczerbol
Po drugie:
~Anonim napisał(a):A przecież - jaka Wigilia, taki cały Nowy Rok.
Chcecie się kłócić cały następny rok?
1. Nie wszyscy obchodząc święta.
2. Nie wszyscy są przesądni.

Osobiście uważam, że pomysł dobry, ale nie 10% na cały miesiąc. 5% na tydzień wystarczy, w końcu przewinienie niewielkieOczko
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
(24.12.2009, 13:17)~Anonim napisał(a): Pierwsze co pomyślałem - ten wątek założył dawidsab Szczerbol
[...]

Okey! Już się przyzwyczaiłem, że (prawie) każdy stawia na mnie krzyżyk, myśląc sobie:
Cytat:dawidsab = jedna wielka zgroza.

A tak nawiasem... Mnie nie przeszkadza kilka wątków na jeden i ten sam tematWesoły.

Poza tym... Nie mogłem założyć tego wątku, bo nigdy w życiu nie widziałem takowej gry, jak "GTA IV".
Dawid- jakby to było kilka... A tego jest tygodniami setki...
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
(24.12.2009, 11:58)buzek napisał(a): Bez komentarza, naprawdę nie raz ręcę opadają po niżej .... Szkoda słów.
Zawsze kiedy bym Twoich postów nie czytał, próbujesz jako tako z sensem odpowiadać na każdy rodzaj tematu, nie wiem po co żeby licznik postów bić, czy aż tak lubisz pisać, by tylko sobie pisać? Zakończyłem to zdanie znakiem zapytania ale proszę nie odpowiadaj na to i nie rób swojego kazania, nie chcę mi się prowadzić dyskusji o niczym.

Dokładnie tak jak ty, odczuwam to co on pisze. Wydaje mi się, że poprostu czuje wewnętrzny przymus odpisywania w każdym temacie, niewiem dlaczego. Oczy Dlatego zacząłem ignorowac jego posty.

Co do tematu, zgadzam się z propozycją, chocby dlatego, zeby był mniejszy śmietnik. Autorowi widac puściły nerwy. Szczerbol

PS. Nie jestem przesądny, ale z tego co wiem, to nie wigilia decyduje o przyszłym roku tylko 1 stycznia. Oczy
(24.12.2009, 12:52)~Anonim napisał(a):
(24.12.2009, 11:43)Croft napisał(a): Dawidsab, ręce opadają Oczy

Błagam Was... Nie psujcie atmosfery tak wyjątkowego dnia.
Co prawda - zarówno prowadzący (jak i my, zwykli userzy) musi się trzymać regulaminu - i nie może cofnąć ostrzeżeń na Święta, ale za to my możemy zachować trochę ogłady i zdrowego rozsądku - i zachowywać się, jak na świąteczny dzień przystałoWesoły.

Bo takimi ciągłymi kłótniami nic dobrego nie zdziałamy, a możemy tylko pogorszyć sytuację.

A przecież - jaka Wigilia, taki cały Nowy Rok.
Chcecie się kłócić cały następny rok?Oczko

Kolego Dawidzie ten wątek powstał o przedyskutowaniu problemu robienia "burdelu" przez nowych userów i nietylko, tak więc proszę Ciebie z pełną grzecznością z okazji zbliżających się świąt, nie zmieniaj tematu i nie przekrecaj tego co dzieje się na forum w formę atmosfery świątecznej.

Okey! Już się przyzwyczaiłem, że (prawie) każdy stawia na mnie krzyżyk, myśląc sobie:
Cytat:dawidsab = jedna wielka zgroza.

A tak nawiasem... Mnie nie przeszkadza kilka wątków na jeden i ten sam tematWesoły.

Poza tym... Nie mogłem założyć tego wątku, bo nigdy w życiu nie widziałem takowej gry, jak "GTA IV".
[/quote]

Nie przeszkadza Tobie nie chcę się czepiać ale może licznik Twoich postów odpowaida sam za siebie za Twoje zdanie, że Tobie nie przeszkadza masa takich samych bezsensownych wątków, ponieważ możesz w nich zawsze dać jakąś odpowiedź, która wpływa na Twój licznik postów.

(24.12.2009, 13:36)gieniuchna napisał(a): Dawid- jakby to było kilka... A tego jest tygodniami setki...

Dokładnie ich jest od groma... Myślcie i dyskutujcie na temat wątku, a nie na temat świąt, będziemy mieli ochotę na świąteczną rozmowę to przejdziemy do wątku

Idą święta rzućmy trochę klimatu , którego autorem jest AtMisiek19.

Dawidsab
Jeżeli już dałeś swoją opinię i odpowiedź na temat ostrzeżeń za wątki typu "Czy zadziałą GTAIV?" itp to proszę już odpuść i nie pisz nic nie pogrążając się.

Co do tematu, myślę że z 5% wystarczy fakt faktem nie jest to w końcu jakieś poważne przestępstwo Diabelek
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne