Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Propozycja pozycji - komunikator GG

Propozycja pozycji - komunikator GG
Nie wiem, czy dobry dział - nowy jestem Wesoły. Chciałbym zaproponować alternatywny, rozwijający się komunikator GG, aby trafił do większej liczby ludzi - http://www.metanol.netii.net
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Propozycja pozycji - komunikator GG
Polecam komunikator, dobry jest, aczkolwiek wolę korzystać z WTW.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Dlatego chodzi właśnie o jego "rozpopularyzowanie", aby był sens dawać poważniejsze modyfikacje do niego
Nom, podoba mi się jego przejrzystośćOczko
Ciężko będzie go teraz "rozpowszechnić" przy tak dużej liczbie komunikatorów. Lecz z dobrą reklamą, ekipą możesz coś zdziałać. Musicie teraz wymyślić jakiś chwyt który by przyciągnął klientów. Nie wiem czy to się uda, ale moglibyście jakoś, że tak powiem "współdziałać" się z jakąś grą. Często grając ludzie piszą na gg, gdyby można było w jakiś sposób pisać podczas gry, byłoby to świetnym rozwiązaniem. Nie znam się za bardzo na tym i nie wiem czy to jest wykonalne ;]

A co do reklam, gdy już się rozwiniecie, przyjdzie kasa i przyjdą reklamy : )
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Popraw stronę. Może jeszcze więcej emotikon? Podawaj prawdziwe fakty...Co ma oznaczać wersja normalna? A jest gdzieś nienormalna? Prosty programik napisany przez nastolatka... Zasysanie... Napisany w Delphi. Ehh... zapomniałem - bez komentarza. Grafika... Mogło by być lepiej, bez względu na zasoby. Napisane w max tydzień przez nastolatka, lub wszystko to kopiuj-wklej. Krytyka boli... Ale jak dopracujesz go i zrobisz go poważniejszym możliwe, że coś z niego wyjdzie.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
djmati11