Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Propozycje programów do pierwszych numerów PCF w 2010 roku

RE: Propozycje programów do pierwszych numerów PCF w 2010 roku
(21.01.2010, 11:10)~Anonim napisał(a):
(11.01.2010, 21:28)~Anonim napisał(a): windows media player 12
[...]
pity 2010

Jeśli już, to "PITy 2009".

Ponadto proponuję "Firefox 3.6" i "Avast 5.0 Free".
Dawid, przeczytaj mój post - 3 posty wyżej od Twojego... Oczy

ja proponuję... yyy... coś porządnego do obróbki gifów
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Myślę że założenie tematu było troszkę inne. Mamy proponować pełne wersje programów które chcemy zobaczyć na krązku, a nie jakieś freeware które każdy może pobrać z internetu. Ludzie to się mija z celem! Jak chcecie się pochwalić że znacie jakiś super program do załóżcie osobny temat do dyskusji wraz z opisaniem jego możliwości. Wybaczcie, ale wypisywanie programów tupu: gg, skype, IE, Firefox czy avast jest żałosną próba nabicia postów.

-----

Ja proponuję:
  • Nero (nie musi być najnowsze)
  • Jakiś porządny antywirus z przedłużeniem licencji po jej wygaśnięciu, lub następnym innym antywirem za jakiś czas.
  • I jakaś miła niespodzianka, która zainteresuje czytelników (może być jakiś darmowy mało znany program(y)}

-----

(11.01.2010, 22:07)~Anonim napisał(a): ja proponuję specjalne wydanie PCF dla Dawidsaba z dołączonym Internetem na dyskietce*
nakład: 1. egzemplarz, w kiosku w Częstochowie, blisko hasjendy Dawidka i wydawane na hasło "Dawidsab! jestem softcorem"

myślę, że Dawid będzie zadowolony, bo w końcu będzie w centrum uwagi i do tego będzie miał oldschoolowy nośnik z ukochanym pisemkiem <sweet>

PS
aha
płyta ma być przyczepiona do pisma POXIPOLEM albo ośmiorniczką

*może to być zmodyfikowana nakładka na IE pomagająca szukać programów w internecie, z multiwyszukiwarką plików na najpopularniejszych vortalach z programami
Zgadzam się w 100 %, dawidsab weź się opanuj...

Poświeciłem chwilę czasu i przygotowałem taką wyszukiwarkę, proszę bardzo: Google [1]
Życzę miłego wyszukiwania! Wszystkim!Oczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
adobe after effects cs3 PL (trial)
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
(22.01.2010, 22:54)wojok040 napisał(a): Myślę że założenie tematu było troszkę inne. Mamy proponować pełne wersje programów które chcemy zobaczyć na krązku, a nie jakieś freeware które każdy może pobrać z internetu. Ludzie to się mija z celem! Jak chcecie się pochwalić że znacie jakiś super program do załóżcie osobny temat do dyskusji wraz z opisaniem jego możliwości. Wybaczcie, ale wypisywanie programów tupu: gg, skype, IE, Firefox czy avast jest żałosną próba nabicia postów.

Na początku chciałbym zaproponować "Wrzuta Player 1.2.0" (żeby nie było mówione, że robię off-topic)Wesoły.

A jeśli chodzi o umieszczanie na CD/DVD takich programów jak "Avast!", "GG", "Skype", czy "Firefox", to uważam, że skoro "PC - Format" wrzuca takie programy od samego początku swego istnienia (nr. 03/2006), to nie ma sensu teraz tego zmieniać.

Zresztą - lepsze są freeware, które można używać do końca świata i o jeden dzień dłużej, niż triale, które można używać max. 90 dni.

A poza tym... Pragnę zauważyć, że mamy zimę.
Wielu ludzi jest odciętych od prądu (i np. routery nie mogą działać), więc dostęp do uaktualnienia takich programów jak np. "Avast!", czy "Adobe Acrobat Reader" mamy nieco utrudniony.
A jak te programy redakcja "PC - Format" wrzuci na płytkę, to zawsze (pomimo braku dostępu do Internetu) będziemy mieli najnowsze wersje wszystkich programów (mowa tu szczególnie o przypadkach dotyczących laptopów).
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Jak grochem o ścianę. Chodzi o to że programy freeware są ogólnodostępne i można je mieć zewsząd, a ten temat powstał po to by proponować jakie z płatnych programów mają się znaleźć na płycie. Skoro dziecko drogie, programy te ogólnodostępne w internecie (a nie wiem czy zauważyłeś, ty masz dostęp do sieci), to po co tym zapychać płytę? Jakieś wątpliwości w stylu "nie ma internetu!" lub "router się zepsuł!!!" z chęcią obgadam na PW...Kwaśny I proszę nie zawalaj już tego tematu, ja tez już powstrzymam się od komentowania twojego zachowania - tylko PW

Zapomniałem o jednej propozycji:
Jakieś ciekawe narzędzie dla webmasterów by się przydało, jakie - to pozostawiam do wyboru redakcji.
Dobrze by było gdyby ukazało się DVD z Windows 7 Enterpise- jest na microsofcie trial tego os.Ale waży kilka Gb, tak więc wielu użytkowników raczej go nie pobierze-mówię tutaj o użytkownikach internetu GSM, którzy mają tylko EDGE, czyli download 29KB\s(wc najlepszych warunkach sieciowych)
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
O to będzie raczej trudno bo zawali cała płytkę... Ale prosić zawsze można. I jak zwykle czekam na nieznane programy freeware i ich ciekawe zastosowaniaOczko
Cześć

Jestem autorem odtwarzacza audio - Ultimate Player. Chcę go Wam zaproponować Wesoły Co prawda nie dorasta jeszcze do pięt Winampowi, ale staram się jak mogę Wesoły
Screen:
[Obrazek: ultimate_player_1.2.6.4]

Strona www: http://www.ultimateplayer.cba.pl
Naprawdę marzyłem o tym, aby programik znalazł się na płycie różnych gazetek. Dlatego proszę o przyglądniecie się UP Wesoły

Z góry dziękuję, pozdr.
Damian
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Cool  RE: Propozycje programów do pierwszych numerów PCF w 2010 roku
Nowa wersja Corel VideoStudio x3, bardzo dobry program do montażu wideo, najnowsza wersja jest po POLSKU !!! Bardzo dobry darmowy program (30dni). Warto dodać go na płytke PCF. Corel
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Popieram, Corel VideoStudio x3 bardzo by się przydał na płycie, a do tego jest w wersji PL
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
spis mini gier pcf 2006